Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Tettetek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Tettetek már tönkre valakit? Milyen érzés volt? Megbékéltetek magatokkal később?

Figyelt kérdés

szóval most olyan kérdésem lenne, hogy lányok, fiúk, tettétek-e már tönkre egy ember életét - értem ezalatt, hogy EGYÉRTELMŰEN a ti cselekedetetek okozta a személy tönkremenetelét.

legyen akár udvarlóra, aki túlságosan nyomult, exre, aki még keresett, vagy zavart, irígy voltál az (ex)pasidra/(ex)csajodra, és vagy hirtelen haragból, vagy előre kitervelve, alaposan - de egy biztos: tönkretetted az életét, akár úgy, hogy nyomorék lett (érzelmi/lelki/szellemi), akár úgy, hogy életképtelenné vált (értve ezalatt a nincstelent is akár), vagy egyenesen halott (mondjuk öngyilkos).

megbántátok később?

vagy úgy érzitek, ennek így kellett lennie, helyesen cselekedtetek?

van lelkiismeretfurdalásotok, vagy csak örömöt éreztek?

minden valós történet érdekel, az oldal anoním, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy véletlenből, haragból, vagy megtervezett bosszúból mik történtek másokkal.


2012. máj. 11. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem de nekem már tönkretették, 5 éve kilátástalan helyzetben vagyok :(
2012. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
nem lehet tönkretenni senkit, max gazdaságilag és érzelmileg akkor, ha házasságról van szó
2012. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a másik fél vagyok, engem tett lelki nyomorékká az ex.

barátaim attól vannak, csak sohatöbbé nem akarok kapcsolatot.

ő? éli világát, szerintem fel se fogta, annyira a béka s.gge alatt van az érzelmi iq-ja. vagy csak egyszerűen nem érdekelte

2012. máj. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen ,èrzelmileg sikerült teljesen földhöz vàgnom miutàn àtvert.Egy egyszemèlyes bosszùròl beszèlek.Nem akartam az egèsz èletèt tönkretenni,m nyilvàn ilyen lelki sèrülès nyomot hagy...bár gondoltam rá.De vègül csak addig szenvedtettem amíg làttam rajta hogy valóban megbànta a dolgot,aztàn ugyanùgy ahogy ledöntöttem talpra os àllítottam.Az egy hosszù 1èv volt.De minden rendbe jött.Soha többè eszèbe sem jutott àt erni mèg egyszer èn viszont megfOgadtam h nem jàtszom többè a mindenhatòt mert hiàba bàntasz màsokat az rajtad is nyomot hagy.
2012. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!