Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Tegyük fel a párotok azt állítaná hogy nincs senkije rajtad kívül, és nem is beszélget senkivel.

A valóságban meg ismerőse egy olyan embernek facebook-on, akivel normál esetben azon kívül hogy köszönek egymásnak még a nevét se kellene tudnia.

Messengeren titokban beszélgetnek és az előzményeket kitörli.

Instagrammon követik egymást, és szívecskézgeti a képeit. A közös képeiteket lecseréli, és ha rákérdezel hogy miért tette ezt, azt válaszolja hogy te gondolod az egészet.

Persze ő azt nem tudja, hogy tudsz a beszélgetéseikről és a szívecskézgetésekről. De ha olyan jellegű kérdés teszel fel azonnal tagad. Ja és még a telefonszáma is elvan mentve neki.


Ti mit tennétek ebben az esetben?


máj. 11. 17:26
A kérdező szavazást indított:
Megvárnád hogy bevallja
Szembesítenéd
Nem tennél semmit
Azonnal szakítanál vele
15 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Utólag vettem észre hogy akad néhány helyesírási hiba, kérlek ezt vegyétek figyelmen kívül.
máj. 11. 17:29
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Semmit. Pasiznék és keresnék mást addig meg jó szamárnak.

Témába se hoznám.

máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele. Utálom a drámát, nem hiányozna a nyomozgatás, veszekedés, feszültség. Ha úgy érzem és bizonyítékom is van,hogy kifele kacsintgat,minek maradnék?
máj. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Közölném vele, hogy további jó szivecskézést, aztán pá bébi. A soha viszontlátásra.
máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A messengeres beszélgetést és törlést honnan tudod? Én megmutatnám neki és szembesíteném vele.
máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én dobnám a pasit. Nekem nem fér bele ilyesmi egy kapcsolatba. Nem gondolja veled komolyan hidd el. Ne akarj 2.dik lenni. !
máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez sajnos azonnali lapát nálam.
máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pasiznal ? Hat gratulalok.

Azert mert valaki undorito, meg nem kell lesullyedni hozza.


Szakitanek es keresnék mást. De elotte elmondanám neki , hogy ezert. Utána hozzám már ne is szoljon

máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Neki kellett volna elmondania vmit meg szakítani. Nem annak akit "csalnak". Hanem aki csalja a másikat.


Ő nőzik. Tehát nem vagyunk kapcsolatban. Tehát nem süllyedek le a szintjére. A kapcsiban korrekt voltam. Ő felrúgta a kapcsolatot. Akkor ez van. Keresek mást es ez korrekt.

máj. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, nyugodtan dugjon kozbe teged is. Az uj parodnak biztos jol eskik majd. Meg az ismerkedes is biztos gordulekenyebb egy ketes kapcsolattal, nem ?


Izlesek es pofonok, de szerintem ez undorito es inkabb tiszta lappal kezdenek.

máj. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!