Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek átverné a srácot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek átverné a srácot hamis negatív terhességi tesztekkel a lány?

Figyelt kérdés

Egyszer voltak együtt, de egy ideje nem jött meg a lány vérzése (többféle betegsége van, ami miatt nem jöhet meg), valamint maximálisan védekeztek is, óvszer nem szakadt ki stb.

Elvileg 3 negatív terhességi tesztet csinált a lány, képeket is küldött a srácnak, de a srác nem bízik meg teljesen a lányban (pedig tudja, hogy nem lehetséges a terhesség, hiszen nem termékeny időszak volt, menstruáció közben és gumival).

Miért lenne jó a lánynak, ha hazudna? Szerintetek ilyen előfordulhat?



máj. 14. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Attól, hogy máshogy fogalmazod meg a kérdést már 3x kiírtad. Fogadd már el, hogy nem terhes 😅😅
máj. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%

Már megint te?


Hagyd már szerencsétlent van elég baja a pcos-el.

máj. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem, azt hittem választ kapok a kérdésemre. Én nem írtam ki másik kérdést.
máj. 14. 18:13
 4/5 anonim válasza:
100%

Nem hát csak véletlenül pont minden részlet stimmel


Válasz: nem terhes és a nők nem csinálnak ilyet. Ha mégis akkor 100% hogy nem akarja hogy az apja legyél/ nem tőled van

máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát valószínű véletlen, mert én tényleg nem írtam ki másik kérdést.

A választ köszönöm!

máj. 14. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!