Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly beszélgetés kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly beszélgetés kezdeményezése, jogos, hogy ennyire vacakul érzem magam?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon érzelemdús, konfliktuskerülő nő vagyok. Lassan 11 hónapja vagyok együtt párommal, de egyszer sem került elő egyikünk részéről sem a téma, hogy amúgy mit akarunk egymástól. Soha semmilyen utalást nem tesz arra, hogy a realisztikus jövőjét hogy képzeli el. De pláne azt nem, hogy velem van-e terve. 2 hónapra előre kitalált egy nyaralást (de mindenestől én szerveztem meg, mert neki mindegy kb. hova megyünk. csak legyen ott a szolgáltatás, amit akar), ez már amúgy jó, az évfordulónk előtt lesz 2 héttel.


Már kivett 1 hét szabit idén, ezalatt minden nap látott engem, még ha csak 30 percre is volt ideje. Ez a legnagyobb bajom vele, állandóan csak az "idő" meg hogy mit kell még majd rajtam kívül csinálnia, mit kell előttem megcsinálnia, hogy egyáltalán találkozzon velem.... Hétvégén egy fél napot se töltött velem soha, mindig mennie kell, olyan délelőtt 11-kor legkésőbb, este 8 előtt meg szinte soha nem ér rá. De úgy, hogy este 10-kor jön át általában, vagy velem is max. onnantól foglalkozik, hacsak nem konkrét randit beszélünk meg, csak úgy ellenni és mondjuk beszélgetni, na az neki sosem ment.... Logikus, hogy nem tudok szexistennő, beszélgetőpartner meg miegymás lenni este már hullafáradtan, reggel meg még fáradtan, de ő ha nála vagyok, már 8-kor kiszed az ágyból, mert különben "nem lesz a napból semmi". Ehhez képest pl: El szokott vinni állomásról autóval, de mindig 20 percet késik, mert ott nem hagyná, amit csinál előbb, hogy ne kelljen a kocsmás csövesek, kéregetők mellett hóban-fagyban, fáradtan, ha pisilnem kell, ha nem várnom rá este. Legalább 10x eljátszotta ezt. Mintha én tartsam az ő idői korlátait, meg fogadjam el, hogy neki csak bizonyos körülmények között, bizonyos ideig van kapacitása velem foglalkozni...

Az utolsó két alkalommal, amikor én akartam megbeszélten vele lenni (tehát nem ő szervezett), már egyenesen haragot éreztem. Átmentem hozzá 21:00-re, egy hétvégi estén. 22:30-ig játszott, ezalatt kb. 5 percet beszélt velem, megmosta a fogát, befeküdt mellém az ágyba és benyomott valami filmet, hogy nehogy elalvás előtt még kelljen beszélgetni, szexelni vagy valami... persze másnap reggel 0 odaadással kellett vele szexeljek, holott szokás szerint azt sem tudtam fél 8-kor fiú vagyok vagy lány, egyszerűen nem tehetek róla, bagoly típus vagyok, legalább hétvégén hadd aludjak már sokáig... Egy héttel később megint én akartam, hogy jöjjön át, csak edzés, játék után totál izzadtan 10-re jött át, bohóckodott meg videókat mutatott 15 percig, majd mondta hogy ő megy a kádamba, mert neki nincsen. Kijött, befeküdt az ágyba és elaludt. Tudta, hogy másnap mennem kell reggel 10-re, tehát hiába akartam vele lenni, bármilyen értelemben, ő kb., nem is létezett csak ott volt. 2 hét alatt találkoztunk 4x úgy, hogy este 10 reggel 10 között és ez szerintem tarthatatlan.


Aztán tegnap közölte, hogy most vagy szerdán vagy csütörtök jó neki, máskor nem. Egyrészt ezeket sosem beszéli meg velem előre, tudom, hogy utálja a naptárát, meg a munkabeosztást nézegetni, de mindig ő feszkózik az időbeosztással és marhára meguntam, kilátástalannak tartom, hogy ja hát az én igényeim meg időm az viszont nem érdekli...


Arról már nem is beszélek, hogy legyen már a pasinak gerince, ha tudja, hogy ebből komoly kapcsolatot nem akar, akkor legyen őszinte, mert itt nincs kimondva, de úgy voltam vele, látom a szándékot, vegyük lazára, de ez már az a szint tőle, hogy semmit se kapok, amiért megérné benne maradni, és stresszelek miket fog a fejemhez vágni mert én kész tények elé akarom állítani.



máj. 15. 10:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%
Csak vagy neki szexre és társaságra, szamár vagy ló helyett. Nem is tudom miért akarod kész tények elé állítani és miért is stresszelsz. Egyszerűen csak el kell tőle búcsúzni örökre és soha többé nem szóba állni vele semmilyen módon.
máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy lyuk vagy neki.
máj. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne pazarold rá az időd!
máj. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lassan 11 hónapja vagyok együtt párommal" - mitől a párod?

"persze másnap reggel 0 odaadással kellett vele szexeljek, holott szokás szerint azt sem tudtam fél 8-kor fiú vagyok vagy lány" - Miért kellett??

"semmit se kapok, amiért megérné benne maradni" - Mi a kérdésed? Nincs miről beszélnetek, ki kell lépned a neked nem megfelelő "kapcsolat"-ból.

máj. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt még olvasni is kínzás...komolyan hogy lehet ezt eltűrni? Te se vagy normális ha ezt elviseled!
máj. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen szinten nem vagy prioritás az életében. Ez nagyon megalázó, még olvasni is.
máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, de a 11 hónap alatt miért nem kérdeztél rá jóval hamarabb mi a cél? Hogyan vegyen téged komolyan amikor saját magad se tiszteleted? Te nem konfliktuskerülő vagy hanem egy kapcarongy saját magad által. Most akarsz elé állni és kiaadni, miért? Nincs hozzá jogod, mert nem a párod komoly kapcsolatra értve és mert már késő elkezdeni a hisztit azon miért használt ki. Hagytad magad neki! Lépj le azt jól van, legalább egy kis emberi méltóságod maradjon meg és máskor maximum 2-3 hónap tájékán érdeklődj mit akar a másik. Persze ne csak a szavak adjanak neked bizonyosságot hanem főleg a tettei. Fekete-fehéren leírtad, hogy csak időtöltés vagy számára olykor, az elejétől fogva jóformán így van és mégis még mindig vele vagy. A szavak olcsóak ha a tettek nem egyeznek meg velük! Jó leckét kaptál tessék tanulni belőle!
máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit dolgozik Mr Fontos, hogy ennyire nem férsz bele az életébe?
máj. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

8-as: többnyire fel 6-ra hazaér, 3-4x edz hetente, minden nap játszik 2 órát, de neha ügyeletes, olyankor senki és semmi nem fer bele neki.


7-es teljesen igazad van; sok önismereti/kapcsolati videót megnéztem, ami alapján az is egyértelmű, hogy helyzeteket az ember saját magának teremt és ebben ugyanolyan hibás vagyok, mint ő, nem kellett volna bennemaradnom.


Magas a tűrőképességem, mert anyukámmal nagyon-nagyon ambivalens a kapcsolatom, ő ennél sokkal rosszabbul bánt velem sok helyzetben, nekem valahol nem ott van a küszöb meg a belátás, mint annál, aki biztonságos kötődő, én szorongó alkat vagyok, többször is morzsákkal is beértem ha nem volt más. Persze így több pasi is átvert már.


Szeretném ha ez lenne az utolsó de ehhez valóban tudatosabban kell alakítanom a kapcsolatokat meg az igényeket, pl: 3 hónap után tisztázni, hova tart a dolog.

máj. 15. 11:51
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha én azért szobroznék késő este a vasútállomáson, mert ő játszogat, akkor az lenne az utolsó együtt töltött napunk.

A munkahelyi kötelességei és az ügyelet után neked kéne következni, nem a játéknak meg az edzésnek. Sajnálom, hogy ezt mondom, de te csak egy kényelmes lyuk vagy neki, akire nem szakít időt, hanem nagy kegyesen beszorítja az agglegény életébe.

máj. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!