Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nők lányok miért csinálják...

A nők lányok miért csinálják azt hogy van amikor állandóan írnak meg találkozni akarnak meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és visszaírni sem képesek ?

Figyelt kérdés
Több lány nő ismerősöm van és van amikor állandóan írnak meg jól elbeszélgetünk meg minden máskor meg teljesen eltűnnek és még írni sem képesek pedig nem irogatok nekik állandóan én nem vagyok az a fajta én nem puncsolok senkinek ha látom hogy nem ír akkor én nem könyörgök nekik . De miért csinálják ezt ? Miért Ennyire gyerekesek ? Döntésképtelenek ?

2020. okt. 17. 22:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
59%
Találkozni akarnak? Én ilyenbe még nem botlottam eddig.
2020. okt. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem tudják mit akarnak, ahogy te is írtad döntésképtelen mindegyik, egyszer ezt akar máskor azt
2020. okt. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
31%
Mert nők és azt hiszik ők mindent megtehetnek
2020. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
1 es mármint elhívom ide oda és akkor eljönnek velem meg ilyesmi
2020. okt. 17. 22:50
 5/32 anonim ***** válasza:
30%
Szokj hozzá ilyenek a mai csajok full hulyek egyszer ilyen a kedvük maskor olyan ennyi
2020. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Amit a férfiak puncsolásnak látnak, azt mi nők érdeklődésnek.

Ha jól elbeszélgettek, találkozni akarnak, mert látják hogy érdeklődsz, de ha nem írsz nekik, nem "puncsolsz", nem érdeklődsz felőlük, akkor nem fognak futni utánad feleslegesen, mert azt gondolják hogy nem érdekelnek téged, és akkor nekik is lankad az érdeklődésük.

Az a helyzet hogy mindig van más aki érdeklődik, aki foglalkozik egy nővel, és a nő mindig afelé a jelentkező felé húz, akitől több törődést kap. Mert abba látja bele a leginkább egy kapcsolat lehetőségét.

2020. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
54%
6 os aha persze tehát ha beszélgetünk meg elmegyünk valahova és utána írok neki de ő nem reagál akkor még én vagyok a hibás ? Én nem fogok senkinek könyörögni hogy légyszi írj már vissza , van annyi tartásom plusz elég jó külsővel rendelkezem ezért nem szorulok rá erre
2020. okt. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
89%
én nem értem, mi a probléma. ezek csak ismerőseid, tehát nem párkapcsolatot akarsz tőlük. Normális, hogy van olyan időszak, amikor ráérnek veled foglalkozni, máskor meg más dolguk van, pl. a többi barátaikkal, a családjukkal vagy a párjukkal foglalkoznak. Nem csak te vagy a világon.
2020. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
7es pontosan nehogy már még mi irjunk nekik
2020. okt. 17. 23:04
 10/32 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor ne írjatok, ellesztek ti a marokmarcsával is :) Aki meg ír annak lesz nője, nem vele csesztek ki hanem magatokkal.
2020. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!