Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem félt egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem félt egy kicsit sem, ha más férfival beszélek. Ettől függtlenül lehet, hogy szeret?

Figyelt kérdés
Számomra az az igazi szeretet, ha egészséges mértékben féltem a számomra fontos dolgokat. A páromtól ezt nem kapom meg. Ha nyíltan flörtöl velem egy férfi, rá se hederít. Hűséges vagyok hozzá, de fáj a tudat, hogy más férfi simán elszedhetne tőle, ha én is akarnám. Úgy érzem magam, mint egy értéktelen tárgy, amit ha elveszítenek, majd lesz helyette másik. Próbáltam neki elmagyarázni ezt, de azt mondta, hülyeséget beszélek. Tudom, hogy különösebben nem fogok kapni erre megoldást. Férfiak véleményét várom, hogy mennyire igaz vagy nem igaz a gondolatom.

máj. 16. 11:12
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
75%
A bizalom nagyon fontos egy párkapcsolatban. Most ő vagy teljesen megbízik benned mert nem adsz rá okot, hogy ne bízzon hiszen attól, hogy más flörtöl veled nem kölcsönös a dolog, neki belefér a flört, vagy ha rajtakap nem féltékenykedik hanem kivág téged mint a macskát kakilni. A másik lehetőség, hogy ő (is) flörtölget mert nem tartja gáznak, vagy nem szeret téged. Viszont ha így van annak vannak jelei, szóval ha egyébként (is) cseszik rád akkor valószínű ez a opció.
máj. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem sem jó egyik szélsőség sem, tehát az se, ha valaki betegesen féltékeny, meg az sem, ha le se szarja, hogy akár az orra előtt másznak rád. Én sem tudnék ilyen pasival lenni, nem érezném, hogy fontos vagyok neki.
máj. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék arra az élethelyzetre ahol egy férfi nyíltan flörtöl veled amikor a párod veled van.

Ezt mégis, hogy kell elképzelni?


Más férfi pedig akkor is elszedhetne tőle ha te is akarod ha ő féltékenykedik, ebben az égvilágon semmi összefüggés.


Én sem vagyok féltékeny.

Van önbecsülésem, bízom a páromban ha pedig ennek ellenére ő mégis félremegy vagy elhagy akkor annak úgy kellett lennie, nincs tovább dolgunk egymással.

máj. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 bolognai a kedvencem ***** válasza:
95%

Tipikus példája ez a kérdés annak, hogyha valahol nincs semmi probléma akkor oda kell valamit kreálni.


" hogy más férfi simán elszedhetne tőle, ha én is akarnám."


Ez egy baromság. Attól, hogyha féltékenykedne és korlátozna attól még ugyanúgy "elszedhet" tőle más, ha akarod. De nem is értem, hogy milyen megfogalmazás ez. Nem birtokol téged.


" Úgy érzem magam, mint egy értéktelen tárgy, amit ha elveszítenek, majd lesz helyette másik"


Pont ezért sanszos, hogy majd meg fogod csalni, mert nem érzed magad értékesnek. Persze az majd ezt megváltoztatja, ha random lefekszel valakivel. (Spoiler: NEM!)



De egyébként az nagyon igaz amit az első válaszoló leírt a sok hülyeségtől eltekintve ami a kérdésben van.



" Ha nyíltan flörtöl velem egy férfi, rá se hederít."


Első körben NEKED kellene erre ráhederíteni és nem hagyni teret az ilyen dolgoknak, ha már van párkapcsolatod. Szerintem alap, hogy nem csinálunk ilyet.

máj. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
80%

Ne haragudj kérdező, de nem mindenki betegesen féltékeny és nem mindenki önbecsülés nélküli nagy nulla.


Lehet hogyha látná, érezné hogy neked ő nem elég, vagy hisztiznél azon, hogy miért nem ugrik neki más férfiaknak egyáltalán nem csinálna azon kívül mást mint tőled elbúcsúzna örökre!



Tanuld meg, hogy akit lehet vinni azért nem kár. Tehát ha menni akarsz mert nincs rendben az önbizalmad, kevered a szezont a fazonnal - értsd úgy, hogy szerinted tök oké kiakadni azon, hogy más férfiak bepróbálkoznak nálad és őt nem érdekli mert megbízik benned, vagy tetszik neki az, hogy másnak is tetszel és te mégse csábulsz el - akkor fogd meg magad és csald meg, illetve szakíts vele és keress magadnak féltékeny férfit aki megparancsolja neked hogyan sminkelj, hogyan öltözködj, kivel állj szóba, hová menj, hívogasson folyamatosan és kész.


A párod nem azért létezik, hogy féltékeny legyen más férfiakra!

máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Folyamatosan kapok utalásokat, hogy bármikor kapható lenne, megjegyzéseket tesz a külsőmre. Eleinte burkoltan, de szerintem ő is észrevehette párom érdektelenségét, így egyre nyíltabban kapom az említetteket. Ez az első párkapcsolatom, nem akarok úgy élni abban a tudatban, hogy értéktelen vagyok. Így is önbecsülési problémáim vannak. Emiatt csúnyának is érzem magam, hogy egyáltalán nem kell félteni, mintha úgy sem kellenék senkinek.
máj. 16. 11:28
 7/34 bolognai a kedvencem ***** válasza:
95%

#6


Menj el inkább pszichológushoz és beszélgess vele erről.


A probléma itt veled van, hogy hagyod valakinek a burkolt nyomulást. Ez a párod felé nagyon nagy tiszteletlenség.


A párod pedig nem azért létezik, hogy neked tuningolva legyen az egód, hogy jaj mennyire féltékeny mert hozzád szólt egy másik pasi. Gyanítom, hogy ő sokkal kiegyensúlyozottabb és nem agyal ilyen baromságokon csak megbízik benned.

máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem te annyira nem vagy önmagaddal tisztában, önértékelési gondjaid vannak, hogy DIREKT keresed a férfiak társaságát, SZÁNDÉKOSAN elhúzod előttük a mézesmadzagot, hogy lehetne téged megfektetni és azért, hogy növeld az önbizalomhiányod általuk, de a legjobban a psrtnered által szeretnéd ami nem sikerül.

Vagy kezdesz a kishitűségeddel valamit, vagy szívni fogsz a férfiak mellett akikkel együtt leszel. Úgy tűnik, hogy a partnered nem az a típus aki jeleneteket rendezne inkább szakítana veled. Döntsd el mit akarsz. Véleményem szerint javítani kéne a kisebbségi komplexusodon NORMÁLIS módon...

máj. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Nem állok bele a flörtbe, teljesen egyoldalúan megy, csak a másik fél elég gátlástalan, mielőtt bárki azt gondolná, hogy a félrelépésen jár az eszem és kikacsintgatok a kapcsolatomból. Ha mással foglalkoznék, nem érdekelne, hogy fontos vagyok-e a páromnak, hanem mennék utamra.
máj. 16. 11:34
 10/34 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, hidd el nekem amelyik pasinak fontos vagy, abban van legalább egy minimális féltékenység. Egyszer voltam randin olyan pasival, aki azt mondta, ő soha nem érez féltékenységet, mint kiderült azért, mert nem is hisz a monogámiában, felőle orgiázni is járhatnánk. Hát kösz, nem kéne ilyen pasi. A másik véglettel is volt dolgom, aki meg folyton számonkért, ellenőrizgetett, az is pont annyira toxikus. Normál esetben viszont, a többi kapcsolatom alapján, mindenki érez valamennyi féltékenységet, de nem megy át szélsőségesbe.
máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!