Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő kiszeretni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő kiszeretni egy nőből,ha imádtad?

Figyelt kérdés

Tökéletes volt minden. Aztán mentális zavara lett. Nem tehet róla egy betegségnek köszönhető.

Most gyógyszerek mellett normális. Szeretem,de lehet még a kapcsolatunk normális? Legyek türelmes vele?



máj. 18. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérhetek több információt?
máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Johnny Depp tudja a választ.
máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdést így tetted fel, nem úgy tűnik, mintha elfogadnád őt így. Félre ne értsd nem ítélkezni akarok, nem tudom milyen betegsége van, és azt se hogy zajlik nála ez a mentális betegség.
máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rám akaszkodó, túl reagál mindent. Mint montam szeretem, de ki idegelt az utóbbi időben a viselkedésével.
máj. 18. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rád akaszkodik? Ezt hogy kell érteni? Nem lehet, hogy a betegsége miatt, több figyelmre szorul, és többet szeretne veled lenni?
máj. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erről normálisan normális stílusban lehet beszélni erről és megoldani a problémákat amennyiben szeretné az ember
máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 bolognai a kedvencem ***** válasza:
81%

Nagyon igazad van kedves #6-os.


Enyhe lenéző stílusban nyilatkozni arról akit szeretsz.. fura.

máj. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezelik? HOl? MIlyen diagnózissal? El kellene döntened, hogy betegen is ki tudsz-e tartani mellette, meg kellene érdeklődnöd pl., hogy lehet-e gyereke.
máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
Én kihagynám a továbbiakat. Nagyon meg tudja keseríteni a kapcsolatot egy mentális gebasz.
máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!