Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kiszeretnék költözni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kiszeretnék költözni Ázsiába de párom pedig nem. Elég sokszor ezen veszekedünk. Most mondjak le az álmomról?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Vagy inkább a kapcsolatodról. Egyikőtöknek sincs joga rákényszeríteni a másikat a saját akaratára, és itt egyértelmű, hogy másképp képzelitek el a jövőtöket. Így mégis miért akarnátok együtt maradni?
2020. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%

Gyakoroljál még.

Elég gyenge kérdés volt.

2020. nov. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%
Eleg, ha a partneredrol mondasz le.
2020. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Az álmaidról ne mondj le. Azok többet érnek, mint egy múló kapcsolat.
2020. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem akar jönni mert hogy a családját nem akarja itt hagyni. És elég csúnyán beszélt velem. Mondtam neki hogy nem probléma ha nem szeretne jönni. Akkor maximum újra távkapcsolatban lennénk. Vagy jöjjön ki velem, de ő nem szeretne. Mert hogy itt van a családja.

De én nem bírok itt élni. Egyszerűen nem szeretek.

2020. nov. 5. 20:21
 6/14 A kérdező kommentje:
"Kint se voltál, de arról pofázol hogy ki akarsz menni. Akkor menj egyedül bazdmeg." nagyon nagyon rosszul esett ez. Szeretnék düllőre jutni vele e téren.. De nem tudom hogyan lehetne..
2020. nov. 5. 20:23
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hagyd ott, Ázsiában könnyű párt találni. Én is akartam kinn élni de én mondjuk úgy hogy elengedtem a témát. Sajnos
2020. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem szeretném mert ő a mindenem.

De lemondani sem szeretnék az álmaimról..

Utolsó miért engedted el?

2020. nov. 5. 20:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Menjek veled? Mi az úticél?
2020. nov. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Én kétlaki akartam lenni, pont vmely nap találtam fotókat az ingatlanról amit vettem. (Illetve 51 százalékban helyi néven volt papíron de ez lényegtelen)


Szóval hazajöttem azt itthon szerelmes lettem lemondtam róla, telket eladtam és közelebbi országot néztem. Ahol ugyancsak nem akart a párom élni, mert ő egy 25km-es karikát bejelölt ahol született és ott van vége mindennek. Így újra itthon vagyok most már gyerekek is vannak amiatt se lehetne így túlkeppen marad a képek nézegetése és néha nagyon hiányzik.

2020. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!