Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom vajon más fele kacsingat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom vajon más fele kacsingat?

Figyelt kérdés

Mostanában teljesen elhanyagol a párom, mondhatni csak magával és a barátaival foglalkozik. Együtt edzenek, együtt iszogatnak, néha egy-egy haver barátnője is becsatlakozik.

Engem ide nem nagyon hív mert régebben ilyen partikon elrúgta a pöttyöst, ott sem foglalkozott velem, vagy ha igen, az bunkó volt. De volt olyan, amikor haza sem kísért amikor rosszul voltam (nem alkohol miatt) mert ő olyan jól érzi magát.

Ő soha nem jelölget senkit, alig van ismerőse, de most rákérdeztem, hogy bejelölt valakit ebből az új nagy baráti körből? Azt mondta, hogy igen xy barátnőjét az éjszaka közepén amikor hazaért abból az iszogatásból ahol ez a lány is ott volt (és pont aznap éjszaka elfelejtett nekem írni, hogy hazaért…pedig ez az ő heppje, hogy mindig írnunk kell egymásnak ha hazaérünk)


Tudom, elég féltékenynek vagyok, gondoljátok a sztori után, de 2 lányt csalt meg előttem a párom, és hasonlóan indultak a sztorik.

Nem csesztetem, ez csak a saját belső feszültségem és félelmem ami elsősorban az elhanyagoltság érzése miatt alakult ki.


máj. 21. 12:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Túlságosan rátelepedtél, azért menekül társaságba. Vagy ha nem, akkor egyszerűen nem bír megülni a valagán. Valami itt nem klappol, én nem húznám ezt nagyon tovább.
máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

Atyaég, nekem te sok lennél nagyon. Én is elmenekülnék a haverokkal bulizni inkább.

36N

máj. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mivel telepedtem rá? Csak mert alig vagyunk együtt..
máj. 21. 12:51
 4/20 anonim ***** válasza:
42%

Magam nevében írok: én akkor kezdek haverozni, amikor a másik sok kezd lenni, rámtelepszik, féltékenykedik. Alapból az ember a párjával lenne inkább egy normális kapcsolatban. Azért van velük, mert jobban fel tud szabadulni. Én is átmentem ezen.


f

máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy az első két válaszoló mit olvasott, de ne haragudj, aki az exeit megcsalta, gondolod téged nem fog? Már ezért sem lenne a pasim. A másik meg, tiszteletlenül bánik veled. Kb. nem is szeret, csak ott vagy a sarokban neki, aztán ennyi...
máj. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ennél jobban már csak akkor lennék távolabb tőle, ha szingli lennék. Az, hogy megkérdeztem hogy bejelölt vkit, az megérzés volt, hogy rákérdeztem, ezelőtt sosem zaklattam ilyenekkel. Amúgy sem volt okom rá.
máj. 21. 12:52
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny típus, csak akkor és olyan dolgokra, amire már adott okot, hogy jobban figyeljek rá. De ez sem traktálással indul nálam, meg hisztivel. Ilyenkor kezdek el gondolkodni, hogy mi lehet. Egyszeri vagy többszöri stb.
máj. 21. 12:56
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
5-ös, nem, nem úgy nézek valakire, hogy ha megcsalt előttem valakit, akkor selejtes. Engem az érdekel, hogy velem milyen a kapcsolata. Ha elhanyagol, mint a Kérdezőt fentebb, akkor arra koncentrálok és azt orvosolom, és nem azon lovagolok, hogy Marcsát megcsalta Gizivel 8 évvel ezelőtt. Nonszensz ez alapján a kapcsolatomat minősíteni. Akkor nem kell elkezdeni a kapcsolatot, ha így állsz hozzá, mert pontosan az ilyen kontrollálás meg önmagad hergelése lesz mindenféle gondolatokkal, ha ingatag az önbizalmad.
máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Hasonlót akartam írni, 8-asnál a pont!
máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Bocs 6-os, de nekem nem jut eszembe kérdezgetni a párom hogy bejelölt-e valakit Instán, Facen, akárhol. Én sem viselném el, ha mindem pitiáner dolgot így kikérdeznének fordítva. Nem ezen múlik a jó kapcsolat. Nekem féltékeny típusnak tűnsz, bár én nem hiszek ilyen típusban. Nem így születik valaki, hanem a tapasztalasok tehetik óvatossá, paranoiddá. Inkább ezt kell megnézni, hogy miért vagy TE bizonytalan, holott nem TÉGED csalt meg. Nem téged bántott meg vele anno, hanem azt a másik nőt, akihez semmi közöd.
máj. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!