Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok hülye tényleg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok hülye tényleg? Teljesen kiakadtam anyám viselkedésén. (bővebb lenn)

Figyelt kérdés
A barátnőmet elég súlyos válltöréssel műtik, a csuklyás izom körül, balesete volt, de vártak két napot míg elvégzik. Ma suli miatt el kellett jönnöm Pestre, éppen utazok hozzá, már túl van rajt. Anyu tegnap este azt mondta, ő a helyembe reggel bement volna elbúcsúzni, nem mindenki ébred fel altatás után.Kiakadtam ezen, kivagyok és ilyeneket mond. Meg szerinte keressek mást, ne legyek egy több hónapig lábadozóval. Megmondtam erősen a véleményem, a tesóm is rám akadt ki, hogy hogy beszélek. Ma nem megyek haza, egy haveromnál alszok.
2010. okt. 29. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hátezfasz.
2010. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szánalmas az ilyen
2010. okt. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyád a hülye! Valamiért nagyon fúj a barátnődre, de ilyeneket mondani akkor is atomgáz. Mondd meg neki, hogy ha ő esetleg kórházba kerül, majd Te is bemész műtét előtt elbúcsúzni, aztán keresel magadnak másik anyukát.
2010. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az anyukád tipikus példája, hogy vannak szülők, akik egyszerűen nem tudják feldolgozni, hogy az az édes pici babájuk felnőtt, és már nem kell neki a kezét fogni. ő is kezd ráébredni, hogy felnőttél, és talán féltékeny is a lányra, és ezt nem akarja efogadni. ne hagyd magad, állj ki a barátnődért.
2010. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem semmi....De ha egy kicsit belegondolsz, nem bántani akart ő téged/titket, csak nagyon nem jól adta elő.

Mielőbbi gyógyulást!

2010. okt. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg muterod mit mondott a papnak, amikor ott állt apáddal előtte, és mondta a mondókát a pap után!


Tudja??


Pedig emlékeznie kelene 2 szóra. Jóban, roszban.

Tedd amit kell, nincs szükség másik véleményére.

2010. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem elég, h. kivagyok, a tesóm felhívott, h. kérjek azonnal bocsánatot, mert anyu egész nap sír. Kinyomtam, nem vagyok képes én bocsánatot kérni.

2010. okt. 29. 11:52
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Pedig azt azért megtehetnéd, hogy bocsánatot kérsz, még ha nem is a te hibád. Az mindenképp egy jó pont, és anyukád se fog sírni.
2010. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
tény hogy anyád eltúlozta,de az altatás tényleg rizikós anyámnak eddig mindkét altatását elszúrták, agyvérzést kapott és sokáig tartott a gyógyulása. de hogy ne tarts i egy súlyosan beteg ember mellett?:S de mondjuk ez csak túlzott féltés az ő részéről,mert ha eddig nem piszkálta a csajodat akkor nem utálja csak téged félt , ha igen akkor csak tipikus anyós.persze ne feledd anya csak egy van
2010. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
12:42 Aki ilyeneket mond, az kérjen bocsánatot. Vagy sírjon csak nyugodtan. Könnyen lehet, hogy pont ezzel akar bűntudatot ébreszteni a fiában. Egyes emberek hihetetlen játszmákra képesek, csak hogy az akaratukat keresztülvigyék.
2010. okt. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!