Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy a párom nyilvános helyen ne fogdossa a fenekemet?

Figyelt kérdés

Alapvetően nem zavar, ha csinálja, tök jó, de ne mások előtt már. Rá szoktam szólni ilyenkor, de mindig le tud annyival, hogy jó-jó, nem csinálja. Esetleg közli velem, hogy olyan aranyos a reakcióm ilyenkor.

Értem, hogy tetszik neki, nagyon jó, örülök neki, de eléggé zavaró, hogy már a haverjaim is azon viccelődnek, hogy a barátnőm random rámarkol a fenekemre mondjuk egy házibulin.


máj. 23. 19:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Rúgd tökön nyilvános helyen ha már mondtad neki legalább kétszer és mégis csinálja aztán hagyd el!
máj. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

Ja, te vagy a pasi, kár, fájt volna neki. 😈


Akkor egyszerűen csak hagyd el.

máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Neveld meg. Te párod. :)
máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Fogd meg cserébe a mellét 😂 s ha elképedve rádnéz akkor közlöd vele, béjbi' kértem már hogy ne fogdosd az alvázam, mert akkor én is megfogom a pejslid.

Amúgy ha kéred és mégis csinálja az egyfajta hatalmi próba - pontosabban a domináns viselkedése érvényre juttatása veled szemben, hogy azért is megcsinálhatja veled.

máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom, de miért jársz 16 évesekkel?
máj. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%
Így hogy fiú vagy megtudom érteni. Szerintem egy lánynak nem illik fogdosni egy fiú fenekét, főleg nem nyilvános helyen. Én simán elvenném a kezét onnan, és elmondanám neki, hogy ez zavar és hagyja abba.
máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

#1,2 Nem akarom se bántani, se szakítani vele.

#3 Mire gondolsz?

#5 Miért kérdezel baromságokat?

máj. 23. 20:19
 8/24 A kérdező kommentje:
#6 Pontosan ezt szoktam csinálni. Vagy rácsapok a fenekére. Nem segít. Vagy mondja, hogy jó-jó, vagy közli velem, hogy olyan aranyos a reakcióm....
máj. 23. 20:20
 9/24 anonim ***** válasza:
47%
Rajhona Ádám Sin City hangon: "A pöcsöm elöl van, de meg is ujjazhatsz, ha már ott van a kezed" ("Mercivel járt a rohadék... vagyis ezt árulják ma Mercedes néven... Ezek a mai autók olyan egyformák, mint a villanyborotvák")
máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
8-as kérdező. Ez hogy aranyos a reakciód nem úgy tűnik, hogy tiszteletben tartaná azt, hogy téged ez zavar! Egy kapcsolat alapja a tisztelet, és nem csinálunk olyat amit a párunkat zavarja, vagy kellemetlenül érzi magát! Ezt kommunikáld le vele határozottabban!
máj. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!