Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom egyszerűen nem bír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyszerűen nem bír rólam leszállni nyílvános helyen se, pedig sokszor mondom neki hogy ez már kellemetlen. Szerintetek? Miért csinálja?

Figyelt kérdés
ahányszor az utcán sétálunk és pl megállunk egy buszmegállóban vagy leülünk valahova elkezdi fogdosni a combom vagy markolászni a fenekem vagy elkezd látványosan megcsókolni stb stb és ez nekem kicsit kellemetlen.. mondtam már neki de nem bírja visszafogni magát és nem tudom mit csináljak már
2015. jún. 1. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csapj rá a kezére. Vagy markold meg erősen a tökét h most már nyugodj le vagy letépem.
2015. jún. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tessek, a lanyok miert a bunko pasikkal jarnak mar megint??
2015. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legyél határozottabb. Nem hogy jaj én ezt nem akarom. Hanem én ezt nem fogom engedni, mert nekem nagyon kellemetlen. És ne is engedd.

Olyan nincs, hogy felnőtt, épelméjű ember nem tudja magát visszafogni amíg az utcán vagytok.

2015. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert egy utolsó büdös bunkóval jársz. de nem is érdemelsz jobbat ha egyszer összeálltál vele
2015. jún. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyes válaszoló! Én a helyében biztos én sem bírnám megállni de előtte inkább veszek fel herevédőt, utána az én tökeimet megpróbálhatod letépni, ha sikerül, de remélem lehet olyan herevédőt kapni, amiből kiálló szegek vannak és nem az én golyóimat b...sszák össze és aztán jöhet a megmarkolás. Mondanád: Áááúúúuuhhh! aztán így jártál kedves 1-es.

BOCSI mindenkitől, de ez amit az 1-es írt azt olyan viccesnek tartom hogy...

2018. ápr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!