Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyan keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyan keressek magamnak párt, ha nem szeretnék szexuális együttlétet, amíg nem érzem, hogy teljesen összeillünk? Zsákbamacskát nem árulok.

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem, hogyha nem aszexuális társat keresek magamnak, akkor semmi esélyem, mivel senki nem fog hónapokat várni, inkább keres valaki mást. Minden kapcsolatba úgy mentem bele, hogy elmondtam, hogy nekem a szexualitás egy olyan dolog, amivel várni szeretnék, és nem szeretném elkapkodni. Szükségem van arra az érzésre, hogy azt érezzem egyé tudok válni a másik féllel, amíg ezt nem érzem, nem tudok vonzódni szexuálisan. Ez nem tudom, hogy miért van, de egy átoknak tűnik, mivel én sem tudom, hogy mi az, ami segítene, hogy eltudjam engedni magamat teljesen és bízzak a kapcsolatban. Sajnos a másik félnek valószínűleg nagyon nehéz megérteni, hogy attól, hogy nem vonzódok iránta szexuálisan, attól még szerelembe eshetek, de maga a szerelemmel nem jön a szexuális vonzódás egyben. Tudom, hogy elég rosszul hangzik ez az egész, és ráncolom én is a homlokomat, miközben írom.


Milyen tanácsot tudnátok adni? Aszexuális társban gondolkodtam, viszont akármennyire hihetetlennek tűnhet, szükségem lenne a szexualitásra is.


Nehéz eset, tudom.


máj. 23. 21:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
86%
Demiszexuális vagy, vagy egyszerűen normális. Én is. Nekem se megy a szex hiába van meg a vonzalom, bíznom is kell benne. Volt olyan persze, hogy aztán pofára estem, de legutóbb összejött.
máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%
1, ha a demi lenne a normális, nem lenne ilyen qrrva nehéz társat találni.
máj. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtam, hogy "vagy", vagyis a kettő közül valamelyik.
máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
23%
Mi az a demiszexuális?
máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Utána olvastam, hogy mi a jelentése, nem gondoltam volna, hogy ez egy olyan dolog amit még meg is neveztek, tehát nem vagyok egyedül, bár valószínűleg ebben a világban így elég nehéz lesz.
máj. 23. 21:24
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Pedig vannak férfiakban is ugyanúgy, olyan oldalakon kéne próbálkozni én szerintem.
máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Milyen az az "olyan" oldal?
máj. 23. 21:28
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Demiszexuálisoknak való.
máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Odáig értem, de az egyetlen társkereső amiről hallottam, az a Tinder, de soha nem próbáltam. Na de demiszexuálisoknak való társkereső? Létezik egyáltalán olyan? :)
máj. 23. 21:32
 10/30 anonim ***** válasza:
66%

Mert az egyik alap ösztön a fajfenetartás miatti szex/szaporodás igénye. Nem véletlenül vagyunk már 8 milliárdan vagy talán többen már.


Persze nem mindenki egyenlően és fekete/fehéren. Van aki aktívabban keresi, van aki kevésbé. Tehát meg kell találni azt, akivel egy hullám hosszon vagy.

máj. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!