Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 44 éves férfi vagyok.. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

44 éves férfi vagyok.. Van olyan nő aki, nárcisztikus, kapcsolatba él ? ( vagy csak bántalmazó ) Alig kap szeretet nem becsülik meg? Ti kontrol alatt vagytok? Miért nem kerestek új párt vagy szeretőt?

Figyelt kérdés

Én 44 éves fért vagyok, és most próbálok ki szabadulni..

Sajnos az önbizalmam a folyamatos le értékelés miatt nulla…


Hogy oldjátok meg az ismerkedést?



2023. szept. 16. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

Ilyenbe voltam

5 éve szabadultam

És többet nem akarok kapcsolatot

Nem bízom meg senkiben


29N

2023. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ui.: addig amíg benne. Van az ember egy ilyen kapcsolatban nem is mer nyitni más felé mert retteg
2023. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És most mihez kezdél?
2023. szept. 16. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem egy másik gondot (szeretőt) kell a nyakadba venni, hanem csomagolni.

Nem értem az ilyen kérdést. Van egy rossz kapcsolatod, te meg már azon gondolkozol, hogy hogyan ismerkedjél. Inkább törekedj a szabadságra, ha meg eljön, akkor élvezd ki.

2023. szept. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mihez kezdenék ?

Élem az életem .

Ha szexet akarok van rá partner

És nyugi van nem bánt senki.nem kell megdelelni senkinek .

2023. szept. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4esnek igaza van
2023. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te igazán nárcisz kapcsolatban élnél, nem az lenne az első gondod, hogy KIVEL lépj meg.
2023. szept. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nyilván minden eset és kapcsolat egyedi…

Aki nincs benne nem érti….nem egyszerű némely kapcsolat..

Megvan az okom hogy szeretőt keresek!

2023. szept. 16. 14:38
 9/11 Butterfly19 válasza:

A bizalom nehéz dolog. Én megértem hogy miért szeretőt keresel. Nincs kötöttség,onnan hamarabb ki tudsz lépni a kapcsolatból. Szerintem hogy kinek milyen egy nárcisztikus kapcsolat teljesen egyénfüggő.

Csak ha már benne vagy akkor tudod.

Az önbizalmad miatt sajnos nehéz az ismerkedés. De az elhatározás eldöntése után hogy egy új kapcsolatot szeretnél/bármilyen legyen is/ ki fog alakulni az önbizalom.

Ezelőtt a kapcsolat előtt egyébként volt önbizalmad?

2023. szept. 17. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rejtett nárcisztikussal férfivel élek. Nem kontrollál, manipulálással és passzív agresszióval próbálja elérni, amit akar. Nem bántalmaz fizikailag és nyíltan szavakkal sem, de a viselkedése miatt, elutasítások, szexmegvonás stb. nincs épp toppon az önbizalmam.

Voltak jelentkezők, udvarlók, az nagyon jól esett, jót is tett az önbizalmamnak, de kapcsolatban vagyok, nem alakultak ki érzelmek, amíg lett volna lehetőség, így nem léptem. Volt, hogy azt gondoltam egy szexpartner megoldás lenne a gondjaimra, de pár levélváltáson túl nem jutottam, szintén, mert kapcsolatban vagyok és szerintem az nem fér bele. Attól, mert a másik fél torzan gondolkozik, viselkedik a kapcsolatban, az én normáim nem változnak.

Ha jönne egy nagy love, lépnék.

2023. szept. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!