Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Támogatnátok ilyen esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Támogatnátok ilyen esetben a párotok? (A nőt)

Figyelt kérdés

1-2 hónapja erősebb menstruációs problémáim vannak, amik kihatnak a párkapcsolatunkra. :(


Középidőben szex után ömlő vér, vagy pecsételés.

Menzesz előtt egy héttel PMS, baromi nagy fájdalmak, erős vérzést menzesz közben.


Támogatnátok a párotok a gyógyulás útján, akkor is ha nem lenne szex egy ideig?


Röviden rólam:


Nagyon nagy libidóval rendelkezem, a páromnál is nagyobb az étvágyam.

Viszont imádom őt orálisan is, kézzel is kielégíteni. Ha nem tudunk szexelni, én akkor is szívesen elégítem ki őt.


Nekem a napi szexigényem 2-3, neki naponta 1 vagy 2 naponta 1.


Mit gondoltok, ez a férfi részéről lehet szakítási indok, amiért a nő betegeskedik? 🥹

Ez átmeneti, bár sajnos fizikailag borzasztó..


Pajzsmirigyre és hormonális problémára is gyanakszom.

162/70kg vagyok most, de a cél az 55 kg lenne.

Étkezéseimre figyelek, sportolok. De sajnos valami miatt nagyon nehéz ez az egész, ráadásul mostmar a menstruáció is sokkal nehezebb mint előtte..


Mit gondoltok?


24/N én, párom 22F.



máj. 24. 12:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Sürgősen menj el a háziorvosodhoz és kérj labor beutalót. Menj el a nőgyógyászatra.

Most az egészséged a legfontosabb.

máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Azért a párod, hogy támogasson. Nem csak a jó időszakokban kell hősszerelmesnek lenni.

Vannak mindenki életében rosszabb időszakok, amikor igenis az ember a legnagyobb megértést és támogatást a társától várja.


Egy pillanatig se érezd magad rosszul, hogy most ez történik veled. Meg fogsz gyógyulni és minden helyre fog jönni.


Aki nem tart ki melletted ilyen helyzetekben, az jobb is, ha lelép.

máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. Hétfőn megyek pajzsmirigy vervetelre, utána magán endokrinológushoz.


Nőgyögyásszal a progeszteronos spiralt beszéltük. (Nincs ovuláció, soha nem volt és az a hormonom valószínűleg alacsony is)

máj. 24. 13:03
 4/20 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm 🥹🥹
máj. 24. 13:03
 5/20 A kérdező kommentje:
Végül a spirálról lemknstam, először a pajzsmirigy és a hormon derüljön ki.
máj. 24. 13:04
 6/20 A kérdező kommentje:
*lemondtam
máj. 24. 13:05
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Mindenképp nézzetek utána az endometriózisnak is, a fájdalmas PMS, erős vérzés annak is lehet tünete. Sajnos sokszor még nem gondolnak erre a nőgyógyászok/endokrinológusok sem, pedig nagyon sokakat érint, csak iszonyat nehéz diagnosztizálni.

Amúgy ha a pasi ennyi miatt lelép, akkor jobban is jársz nélküle. Ha ilyen helyzetben nem támogat, akkor valójában nem a párod.

máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7. Köszönöm, bár nekem PCOSem volt, bár ma már az sem kimutatható. Sajnos ugy tudom hogy az endo is pajzsmirigy alulműködés következtében alakulhat ki.


Egyébként arra is gyanakodtam, amikor megjön akkor a kávé meghajt, egyébként alig tudok menni wcre..

máj. 24. 13:40
 9/20 anonim ***** válasza:
79%
Aki emiatt szakít attól örülhetsz is hogy szabadulsz. 🚮
máj. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9. Nem hinném, csak picit aggódom hogy ő nem elégül ki rendesen és ha más megadja neki? 🥹🥲
máj. 24. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!