Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordított esetben Ti mit csinálnátok támogatnátok a párotokat vagy sem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nekem svájci párom van, aki magyarországon él, illetve tud magyarul. De most télen ki kellett mennie svájcba dolgozni három hónapra, hogy tudja finanszírozni a magyarországi létét. Egy éve vagyunk együtt. Én már ezt a három hónapot is nagyon nehezen viselem, nem akarom magam sajnáltatni, de néha komolyan állati rossz kedvem van és tanácstalan vagy, élni sincs kedvem. A lényeg az, hogy most lenne lehetősége ugyanott dolgozni ahol most van csak 60%-os munkában. Én mikor először meghallottam teljesen tiltakoztam ellene, de sajnos a lelem mélyén tudom, hogy ott sokkal többet keresne mint magyarországon ugyanannyi munkával. Le akarom beszélni erről az egészről.. kicsit önzőn hangzik de azt akarom, hogy velem legyen! Ilyen áron nekem nem kell pasi. Teljesen össze vagyok omolva mert nem tudom, hogy mit lenne célszerű csinálnom. Én idén kezdtem az egyetemet úgyhogy nem tudnék vele menni "szerencsét próbálni" sőt ami még szintén negatívum, hogy németül se tudok. Szerintetek mit kéne csinálnom? Támogassam, mert ha igazán szeretjük egymást akkor kibirjuk a távolságot? Vagy szakítsak mert egy ilyen ember mellett nem lehet jövőm? Ti mit csinálnátok?

Én N:20

Ő F:24



2013. febr. 14. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt: legyen életed rajta kívül. Elhiszem, hogy szerelmes, vagy, de szerintem nem normális, hogy az élettől is elmegy a kedved, ha ő kicsit távol van...

Másrészt: Erasmus? Ha vannak angol nyelvű kurzusokat tartó egyetemek, simán pályázhatsz rá, feltéve, hogy jól tanulsz.

Harmadrészt: iszonyatosan undorító és önző lenne elcseszned az életét azzal, hogy arra kényszeríted, veled maradjon. Azt, hogy a kapcsolatotok kibírja-e, csak te tudod kideríteni. Nem lehetetlen, de nem is egyszerű.

2013. febr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A veled maradjon alatt azt értettem, hogy helyileg, itt, Magyarországon.
2013. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!