Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem bír rólam leszállni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bír rólam leszállni?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy szakítottam a pasimmal, és utána rá 1 hónapra összejöttem a legjobb barátjával (5 évig nagyon jó barátok voltak..)

Azért jöttem össze a legjobb barátjával, mert nehogy már én ne legyek boldog és nyugodt, mert ő ezt nem bírja elviselni, hogy a másik jobb őnála..

a lényeg, hogy most bosszúból, visszaél a személyes jogaimmal, pl a buszon kiírja a telefonszámom a lakásom címét, és hogy K*rva vagyok : S Mit alkot rólam véleményt, amikor nem is akarta enegem megismerni ezalatt a 5 hónap alatt...

Meg inkább szembeszállna velem(lány vagyok : D) és rámküldi a 27 éves izmos haverját... meg a pasimnat is összeakarja veretni..

meg mindnekinek sajnáltatja magát...

meg a suli falára is azokat firkálja hogy.. mekkora egy lotyó vagyok meg stb


Mi tévő legyek?

Szerintem ez az egész olyan gyerekes...

Mit tegyek, hogy leakadjon rólam? ám még nem megyek a rendőrségre.. igaz hogy van rá vagy 5 szemtanú de mindig is a barátaim voltak.. és ha nem hinnének nekem a rendőrök? sofőr is látta akkor legalább ér valamit?


Köszönöm szépen és várom a válaszokat!


17/L (a pasim is 17, meg az exem is..)


2010. okt. 29. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Még nem rakott fel rólad képet az excsajokra?
2010. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az is szánalmas volt, hogy a legjobb barátjával összejöttél. Illetve a legjobb barát oldaláról volt rohadt undorító. Egy verést megérne a gyerek...
2010. okt. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem m1 h kivel jött össze?? -.-"

Sztem szólj a rendőrségnek,vagy ha azt nem akarsz,akkor beszélj az exeddel,mert marha szánalmas amit művel.

2010. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2. hozzászólónak igaza van, te egy cafka vagy, a habibarátnak meg egy nagy verést !!!..
2010. nov. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 frenzon ***** válasza:
szerintem jelensd fel zaklatásért. ne az okot keresd hogy miért teszi.de majd megmondom. mert egy lúzer.ennyi
2010. nov. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem is szánalmas dolog a legjobb barátjával összejönnöd... te hogy viselnéd, ha a legjobb barátnőd akivel 5 évig vagytok komák összejönne a barátoddal akivel 1 évig vagy együtt? Jól esne? nem lennél kiborulva?


dehogynem... szemét voltál vállald a következményeit.

2010. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

de nevetségesek vagytok XD


Látom ti nem fogtátok fel amit írtam. Irogattok mint a kisgyerekek... nincs jobb dolgotok?


És mi lenne ha ti kerülnétek ilyen helyzetbe?

Szóval így okoskodjatok....


Elismerem, hogy én is hibáztam már így a végefelé, de az még szánalamsabb, hogy itt ti vádaskodtok. Végülis azt könnyű..........

2010. nov. 2. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!