Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom fotóját megláttam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom fotóját megláttam az első barátnője anyukájának képei közt az iwiw oldalon. Titeket zavarna ha a párotokat meglátnátok az exével egy képen, a volt barátnőjének anyja oldalán?

Figyelt kérdés

A lánya 3 évvel ezelőtti ballagási fotója volt, ahol még együtt voltak a párommal, és közös kép készült a családról.igaz régen volt, és a csajnál nincs fenn a kép, sőt a lánynak van párja, és elég messze lakik az egyetem miatt. Ha jól tudom egy éve beszéltek utonjára telefonon, csak azért zavart a dolog, mer sokat mesélt a lányról, meg sokmindent megtett érte, pedig meg sem érdemelte, és ő volt az első szerelme és 2 és fél évig voltak együtt. Ráadásul párom mondta, hogy igaz szerelmes belém, de én nem voltam az esete konkrétan, mer ő a nagy szemü lányokat szerette, meg a hullámos hajat, és nekem egyik sincs.

Elhiszem h engem szeret most, de vajon tudna e annyira szeretni, mint régen azt a lányt? Vagy sosem fog annyira szeretni mint akkor őt? :(


2010. okt. 29. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Úgy sosem fog szeretni, az első szerelem mindig különleges. De ettől függetlenül nincs okod aggódni, az iwiwet meg ne nézegesd azt' nincs gond.
2010. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

nem azt mondom hogy felejtse el, mert én se tudom 3elfelejteni a kapcsolataimat, főleg mai hosszú volt, akkorsem ha nem nagyon voltam szerelmes, meg nem mnodom hogy pont olyan legyen egy kapcsolatm int a többi, de szerethet e olyan szerelemmel, intenzítással, vagy mégjobban most engem, mint annó azt a lányt? Csakmert szex terén is mnidkettőjüknek kölcsönösen ők voltak az elsők egymásnak. De persze az gyerek szerelem volt, most másként gondolkodik. A lány mellett maugy sokat idegeskedett. Volt olyan hogy összevesztek, a csajhoz kimászott gyalog éjjel szakadó esőben 8 kilómétert, és vitt neki rózsát, a lány meg nem engedte be a lakásba, és a párom összetörte a virágot, ésw haza sem vitték, pedig volt kocsija a lánynak, hazáig gyalogolhatott megint 8 kilómétert, akkor hetekig nem beszéltek, aztán a csaj akart visszamenni hozzá, és ő megbocsájtott, aztán utána meg volt hogy megcsalta őt, mondván h részeg volt, és persze nem akarta elhagyni a párom, de a pasim megin megbocsájtott neki, viszont féltékeny volt. De a lány az utolsó éven azt mondta páromnak mikor elment tanulni, hogy legyenek nyitott kapcsiban, meg h ő is nyugodtan megcsalhatja másl ányokkal. akkor betellt nála a pohár és szakított a csajjal. Utána még beszéltek egy két évig msn en, telefonon néha, de már másfél éve nem dumáltak.

Igaz a csaj után még volt vagy 3-4 barátnője a 3 év alatt.

De egyik sem volt hosszú élető, és többnyire al ányok hagyták el a párom, egyszer volt olyan h ő dobottk i egy csajt, mertk iderült h drogozik, meg két hónap után össze akart vele költözni, házasság, gyerek, de akkor még suliba jártak...

Nekem mondta előszőr a párom hogy szeretne majd babát, kicsit később, de ha becsúszna akkoris megtartaná. Fél éve járunk. Egy városban lakunk, de mindketten szülőkkel :)

van hogy egy nap háromszor négyszer felhív telefonon, attól is függ hogyan melózunk. Egyre inkább többet találkozunk, és érzem h már nem teher neki. A kapcsink előtt másfél évig nem volt senkije.

2010. okt. 29. 15:47
 3/11 A kérdező kommentje:
ja nekem az első szerelmem, meg az a pasi akivel előszőr szexeltem, sőt a többi, akibe eddig szerelmes voltam, egy se volt soha olyan fontos, mint a mostani párom :)
2010. okt. 29. 15:48
 4/11 anonim ***** válasza:

A hosszú kommentjeid nem olvastam el.


Az, hogy az ex anyukájánál kint vagy egy réges-régi kép: nem gáz. Nem hiszem, hogy ilyesmivel egyáltalán törődni kellene. neked meg nézegetned sem kellene az ex családtagkainak a közösségi profiljait.


Más. Ne tegyél fel magadnak ilyen kérdéseket gondolatban sem, hogy kit szeret jobban, téged most, vagy őt akkor. Ez butaság, és ezt lányként! mondom.


Mindig a jelen a legfontosabb! de a múlt is megmarad szép emlékként. És amíg emlék, addig rendben is levő. Minden szerelem más, ahogyan szintén minden pár kapcsolata más, és más. Nem lehet őket összevetni.


Volt olyan barátom, akit nagyon szerettem. Azt hittem, mást már nem is fogok őutána szeretni. Aztán jött más. És nem tudom megmondani, őt jobban szeretem-e. Őt most szeretem, és nincsen jobban, vagy rosszabbul. Máshogyan szeretem. Mint ahogyan a kapcsolat, és az ember is más.

2010. okt. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. okt. 30. 08:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Most mondhat ki mit akar de engem szemely szerint zavarna. Mostanaban mindenki az ilyen kozossegi oldalakon eli a maganeletet. Mint mar mondtam zavarna de fuggne attol is h a baratld h viselkedik veled.
2010. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a barátom szerintem nem is tud róla, hogy az exe anyjának az oldalán fenn van a családi ballagási kép, ami három vagy hány éve készült.

Bár ennyi erővel biztos zavarná a csaj jelenlegi pasiját is, de akkor még nem ismerték egymást. Párom meg nem tartja a kapcsit a lánnyal, sőt nincs is fenn iwiw en.

A lány oldalán viszont nincsenek fenn ilyen régi közös képek, csak a szüleivel tesójával, barátokkal meg párjával.

2010. okt. 31. 07:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Őszintén? Engem az zavarna, ha a párom az exem édesanyjának iwiwes fotóit nézegetné. Szerintem ez az, ami nem kicsit gáz.
2010. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

csak mesélt annó exéről, és név alapján kikerestem neten, mert kiváncsi voltam milyen lány, puszta kíváncsiságból, és megnéztem a rokonait is, mert elvileg az apukája meghalt, és olyan ismerős volt a neve, meg közel is lakott hozzánk, még annó a hírek is bemondták a végzetes balesetet, aztán gondoltam anyuja oldalán megnézem a férfit, mert mondta barátom h nagyon kedvelte őt :( és akkor pillantottam meg azt a képet, és jó volt látni, mert kíváncsi voltam régen hogy nézett ki a párom, most megtudtam.

Ő is nézegette az én volt pasim oldalát

sőt még gépemen is megkuksizta a képeket, pedig nem én mutattam neki

2010. okt. 31. 09:50
 10/11 anonim ***** válasza:
HÁt engem zavarna, de nem nézegetném. Max megemlíteném a barátomnak, és ha nem tesz semmit ez ellen, akkor annyi. Attól még veled jár.
2010. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!