Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 éve élünk kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve élünk kapcsolatba párommal. Véletlen útján rájöttem, hogy első menyasszonya iwiw üzenetét több mint egy éve tartogatja. Az én képeslapjaimat törli. Mit tegyek? Haggyam szó nélkül? Nekem azóta gombóc van a gyomromban és a szívem megszakad.

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi áll az üzenetben? Ne parázz.... Nyugalom!Bár amúgy nekem is rosszul esne :( 25/N
2010. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ugysem fogod tudni megállni hogy ne szólj ugyh minnél előbb mert ha magadba fojtod majd csak neki esel aztán elvileg nincs ebben semmi csak hát rosszul esik,engem is felhuzna:Sén szóvá is tenném
2010. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A levélben nem volt semmi extra. Kérdezte a csajszi, hogy még emlékszik rá? 25 éve volt első menyasszonya.
2010. júl. 28. 15:31
 4/13 anonim ***** válasza:
Jó lenne rákérdezni, hogy miért őrizgeti még mindig.
2010. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de az nem lesz kicsit buktató, hogy az iwiw-es postaládájában turkáltál? Amúgy, lehet csak szimpla figyelmetlenség, és feleslegesen túráztatod magad :) remélem valami ilyesmiről van csak szó!!

üdv 25/L

2010. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Emailban jött, hogy üzenetem van iwiwen. A linkre nyomva az ő iwiw üzenet oldala jött be, mert előtt ő volt a gépnél és nem lépett ki. Így láttam meg. Soha nem jutott volna eszembe, hogy az ő leveleiben kutassak.
2010. júl. 28. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:

Én amúgy a csajra lennék ideges, hogy mi a fenéért írkál, és veszi fel a kapcsolatot, a volt vőlegényével. Főleg, ha tudhatja, hogy párkapcsolatban van... Nem vágom miért kell bolygatni a múltat...

üdv 25/L

2010. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy semmiség ezért kár beleképzelni bármit is. Valószínű hogy nem jelent neki semmit már mert akkor nem csak egy levélváltás lett volna, hanem egy csomót találtál volna egymás alatt.
2010. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Iwiwen nincs képeslap, tehát azt e-mailben kaptad. Lehet, hogy a párod azt sem tudja, hogy lehet Iwiw-en üzenetet törölni?
2010. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25 évvel ezelőtt volt a menyasszonya?? Hány évesek vagytok?
2010. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!