Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek a molett lányok (is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek a molett lányok (is) tetszenek: Valljátok be, hogy ha választhatnátok, akkor inkább vékonyakkal lennétek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 23:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökmindegy, csak legyen helyes arca.
2010. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Ilyen molettre gondolsz?

Mert inkább egy ilyen Nö, mint egy vézna.

2010. okt. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem ez a mérvadó, mint ahogy a csajok sem feltétlen választanak egy kigyúrt csávót. tévhit.
2010. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nekem tetszenek az enyhén molett lányok,általában őket szúrom ki, néha a haveroktól kapok is,hogy miért pont ez tetszik nekem,de hát én ilyen vagyok.

F/18

2010. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
am kutatások is bizonyítják, hogy a molett lányokkal a pasik szívesebben járnak mint a dögös nagymellű bigékkel. Ez azért van mert tudják, hogy a csaj annyira odáig van a szexisten pasijáért, hgy semmiért el nem hagyná. így a pasi is biztonságban van...
2010. nov. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Ahha.. hát én köszönöm, tökéletesen meg vagyok elégedve a "dögös nagymellű bigémmel", nem kéne dagi egy percig se.
2010. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én meg dugok mindent aminek melle van és mozog:D
2010. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tinik körébe számít ennyire ez. majd ha megélsz ezt-azt akkor rájössz hogy gyerekes kérdést tettél fel.
2010. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 rozika10 ***** válasza:
Egy molett lány vagyok mondjuk inkább most már asszony de mindegy a pasimnak nindig vézna barátnői voltak aztán jöttem én és én maradtam!!!Szerintem egy molett nő mindig vonzobb mint egy vézna!!!Van mell van fenék van csipő meg minden ami kell plusz szerintem a molett lányok többet nevetnek!!
2010. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis sok fiúnak tetszenek az olyan lányok, akiken van mit fogni. :D

Én is ebbe a kategóriába tartozom, szerintem molett vagyok, de azt mondják rólam, h csinos vagyok. Ennek persze örülök, de annak nem, h nem találok pasit.


Amúgy meg szerintem, az olyan pasiknak, akiknek az ilyen lányok tetszenek, nem kifejezetten a ducikra buknak, hanem az olyan is tetszik nekik. Bár vannak egyedi ízlésűek. :)

18L

2010. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!