Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam egy csajjal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy csajjal és nem szál le rólam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány akivel szakítottam nagyon belém van még kattanvan állandóan ölelget és nem hagy nyukton.... Mondjuk a szakítás nem sikerült valami fényesen de nem ez a lényeg... Már vagy 2 hónapja hogy jártunk de még mindig azt hioszi hogy lehet köztünk valami de világosan tudadtam vele hogy én már nem akarok tőle semmit
2011. nov. 2. 20:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy még azt leírnám hogya 2 hónap alatt minden nap kijelentette hogy jöjjünk újra össze..
2011. nov. 2. 20:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld finoman mondani Pl: " Ez a szerelem elmúlt.és nem jön vissza már soha,kérlek értsd meg és hagyd had éljem az életem"

ha ez nem vált be akkor próbáld meg ezzel: " nem szeretlek,mást szeretek hagy!!" ezek után tuti leszál rólad. 14/L

2011. nov. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam mindkettővel de egyik se jött be. Mindig azt mondja hogy megőrül nélkülem és nem kell neki más csak én és addig folytatja amíg nem jövünk össze újra...
2011. nov. 2. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy lány barátod kérd meg hogy csokóljon meg mikor lát a volt barátnőd és akkor viszont már nem fog szeretni sőt utálni fog..ez 100%...ebben az esetben szerintem ha utál az még jobb mintha szeretne... 14/L
2011. nov. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Majd kipróbálom!
2011. nov. 2. 20:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Passzold át nekem:)
2011. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ájron ***** válasza:

Strici pofon. Az bejöhet.


Viccet félre téve, valami drasztikus kell. a korábban említett módszert, az előtte való smárolást tudom javasolni.

2011. nov. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!