Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele maradjak vagy inkabb hagyjam?

Figyelt kérdés
A baratommal egyutt vagyunk 3honapja de mostanaban mar nem erzem azt mint az elejen,szeretem de nem vagyok szerelmes bele es azt biztosan tudom hogy o szeret engem,de vannak dolgok amik nagyon idegesitenek es neha nagyon gyerekes tud lenni,es a problema nem csak ez megismerkedtem egy masik pasival aki nagyon aranyos kedves de tudomasom szerint nagy kaszanova,de sokszor eszembe jut hogy milyen lehetne vele,most mit tegyek? egy 17eves lany
2009. jan. 6. 15:28
 1/6 anonim válasza:
Mit értesz a "gyerekes" alat?
2009. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló,

ahogy elolvastam, máris azt kérdeztem magamtól "Ezt nem én írtam?"....

Ezt én kérdeztem pár órával ezelőtt, ajánlom, hogy olvasd el, a válaszokat is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

Pár órával ezelőtt szakítottam vele, vártam a nagy szerelemre, nem jött, megismertem nálam idősebb férfit, nagyon félénk, de meglehet, hogy ő is csak egy nagy kaszanova!

Csináld azt amit én...Szakítsál a barátoddal, igen fájni fog neki, és neked is, mert fogod láttni, hogy szenved az elején...De ez majd áttmegy rajta, rajtad is! A nagy kaszanovával ha akarsz, találkozzál, de ne gyere vele azonnal össze, ismerd meg, hogy milyen, tudd meg, hogy érdemes lenne-e vele összejönni!

Semmiképp se legyél olyan kapcsolatban, ahol csak szenvedsz, vagy nem szereted a párod!

2009. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Azt nem értem az ien emberekbe hogy hogy lehet egyik pillanatról a másikra kiszeretni abból az emberből akit még előző nap csókolgattál és ölelgettél... Sztem ez alapján nem a barátod lesz gyerekes hanem te, mert még nemtudod te sem hogy mit akarsz igazán (az más tészta hogy a barátodat mi alapján itéled el gyerekesnek). Amugy a kérdésedben benne van a válasz is "másik pasi". Hidd el aki ilyet tesz az később ráfog ébredni hogy hoppá mit is tettem. Jártam már igy vagyis átéreztem ugyanigy szintén egy ilyen tipusú "gyerekes lánnyal" és hát jött is utánna hogy megbánta, de hát akkor már foglalt volt a szívem.

Én csak a véleményemet mondtam el.

2009. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyetértek az előttem szólóval! Ha még nem érzed magad késznek egy komoly kapcsolatra, akkor ne gyere össze senkivel sem! Neked és neki sem kellemes a szakítás! Csak gondold végig tiszta, nyugodt fejjel!
2009. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A masodik valaszolonak szol...Nem az van hogy egyik pillanatrol a masikra kiszerettem belole hanem az hogy sosem voltam szerelmes bele hanem csak kotodom hozza es szeretem de nem szerelmes vagyok nem tudom hogy hogyan tudnam ezt elmagyarazni hogy ne kis hulye libuskanak nezzel...es eppen az van hogy felek hogyha ot elhagyom az nagyon rossz dontes lenne,hulye egy idiota egy helyzet ez es nem tudom hogy mit csinalhatnek
2009. jan. 7. 15:24
 6/6 A kérdező kommentje:
hat mostmar harmadik valaszolonak ..
2009. jan. 7. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!