Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vele, vagy hagyjam el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele, vagy hagyjam el?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagy hatást gyakorol rám,és azt hiszem kezdek szerelmes lenni belé..Semmi nem történt,de nem bírok az érzéseimmel.Viszont kapcsolatom van,és sajnálnám elhagyni a párom.Borzalmasan érezné magát.Nem sejt semmit,tudom tartani magam...De megőrjít ez az egész.Nem tudom mit tegyek...
2010. jún. 14. 00:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szánalomból ne maradj a barátoddal.
2010. jún. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyomj már több infót a helyzetről. :) Hány éves vagy, aki hatást gyakorol Rád, mióta vagytok együtt a barátoddal...
2010. jún. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanebben a helyzetben vagyok, először azt hittem, én tettem fel a kérdést XD

szal, én szakítani fogok, mert már nem szeretem a barátomat...borzasztó lesz :'( nagyon sajnálom, h így alakult közöttetek is, de ez van, el kell fogadni, az élet megy tovább.

egy életed van, ne maragjunk olyan mellett, akit nem szeretünk, pláne, ha szerelmesek vagyunk másba, csak mindenkit átb.szunk ezzel, magunkat is :(

2010. jún. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok....A barátommal néhány hónapja vagyunk együtt...
2010. jún. 14. 00:09
 5/18 A kérdező kommentje:
Én is nagyon sajnállak,és mindenkit,aki ahsonló helyzetbe kerül:( Ez borzalmas érzés,de nem tehetünk róla.Azt hiszem igazad lehet:(
2010. jún. 14. 00:11
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nagyon rossz, holnap fogom megmondani neki, és ő csak úgy tudja, randira megyünk...mondjuk mi csak 1 hónapja vagyunk együtt, de nem tehetek róla, nem érzem a szerelmet iránta, hanem másvki iránt. szörnyű lesz szakítani, sosem szakítottam még :(
2010. jún. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
En is hasonlo helyzetbe vagyok, mar elhagytam a baratom, szornyu erzes. Azt a kerdest tedd fel magadnak hogy ha nem lenne a masik fiu, vagy nem akarna jarni veled, mit tennel a baratoddal akkor is elhagynad? ha a valaszod igen akkor, jobb ha lepsz, ha a valaszod nem akkor gondolkozz el, talan csak pillanatnyi fellangolas. Sok sikert a jo donteshez!
2010. jún. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon nagyon nehéz..pláne hogy tudom h én vagyok a hibás,én erőltettem a kapcsolatot...:( Borzasztóan szemétnek érzem magam:(
2010. jún. 14. 00:17
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Ha kellően tökös a csávó, úgysem enged el.
2010. jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az nem tökösség, hanem gyerekesség.
2010. jún. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!