Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem hittem volna, de énis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem hittem volna, de énis szeretővé váltam úgy, hogy bele sem gondoltam abba, hogy mibe is kezdtem bele mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Az egész úgy kezdődött, hogy a fiatalembert egy vonaton pillantottam meg először és rendkívül vonzónak találtam, akkor még álmomban sem gondoltam volna, hogy már családja van. Akkor azt hittem, hogy sosem látom többet. Pár héttel később viszont egy nagyon jó barátom bemutatta nekem és én ott álltam megdöbbenve, hogy ez nem lehet véletlen. (Akkor nekem még volt barátom így annyira nem tudta felkelteni az érdeklődésem) Később megtudtam, hogy élettársa van valamint egy 5 éves gyermeke is. Így teljesen tabu maradt. Nekem már akkor gondok voltak a párkapcsolatomban és később ahogy megtudtam Neki is. Ahogyan azt is megtudtam, hogy rendszeresen megcsalja az élettársát teljesen elítéltem és megpróbáltam minden alkalmat kerülni amikor is beszélhetünk.Aztán megismertem ... Láttam magam előtt egy teljesen elhanyagolt embert akit nem szeretnek és így egyre jobb kapcsolatot alakítottunk ki. Ő megosztotta velem a problémáit és énis Vele az enyémet. Tudtam, hogy vonzódik hozzám és ezt én is tudtam róla. De nem történt köztünk soha semmi ... Egészen addig amíg az én kapcsolatomnak vége nem lett. Nem sokkal később elcsattant az első csók és észrevettem egy pár nap után, hogy bár eleinte rengeteget sírtam és bánkódtam engem a volt párom már nem érdekelt annyira. Folyton azt a percet vártam, hogy mikor találkozhatom már azzal akinek ha tetszik ha nem lassacskán a szeretője lettem. Még le is tudtam volna zárni egy bizonyos pillanatig ... Addig amíg le nem feküdtünk egymással. Tudtuk, hogy el fog jönni ez és sajnos így is lett. Onnantól kezdve én szerelmesnek éreztem magam és a mai napig így van. Bújkálnunk kell és titkolóznunk és rendkívül fájó, hogy nem beszélhetek senkinek sem arról, hogy most mennyire boldog vagyok és ez ismét újra egy olyan szerelem ... Arról, hogy mennyit törődik velem ... Senkinek nem beszélhetek róla. Hiába mondja nekem az ismerettségi köre (akik szintén nem tudnak arról, hogy kettőnk között bármi is lenne) hogy rosszul élnek az élettársával, hogy éjjel-nappal csak marják egymást, hogy a szexuális életükkel is probléma van és mindennel ami körülveszi őket engem mégis gyötör a lelkiismeretfurdalás hiszen engem olyan jól neveltek a szüleim és még is ide jutottam ... A szerelem miatt. Mert láttam az esélyt ... Ő 23 éves én pedig 20 de úgy érzem magam mintha újra gyerek lennék... Ő is pont olyan gyerekes mint én és olyan boldogok vagyunk esténként amikor jut egymásra időnk ... De mégis megfeszülök ennek a súlya alatt. Már tisztáztuk nem egyszer nem kétszer, hogy ez rendkívül nehéz helyzet de sosem hiteget, hogy miattam kilép a kapcsolatból és nem is akarom, hogy miattam lépjen ki. Nyíltan kimondta, hogy Neki a gyermeke mindennél fontosabb és, hogy most ebben a helyzetben nem tud lépni. De nem is szeretném, hogy miattam lépjen ... Az eszem tudja, hogy le kellene zárnom ezt az egészet ... De a szívem olyan nehezen engedi el. Olyan ritka találni valakit akivel minden téren passzol az ember, akivel igazán önfeledten lehet boldog ... aki miatt mosolyogva alszik el... Ne bánom ha negatív vélemények is érkeznek, azt hiszem szükségem van arra, hogy valaki tükröt tartson elém és lássam végre, hogy mennyire buta és felelőtlen voltam amikor ezt elkezdtem.
2010. nov. 1. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:

butus vagy,ez egyértelmű,rossz döntés volt,elengedted magad,és"belegázoltál egy család életébe",satöbbi....ennyi volt a dorgálás


de szerelmes lettél,való igaz,hogy ilyenkor az okosak azt mondják,hogy akkor is mondhattál volna nemet,de mindenki tudja,hogy nem,ennek az érzésnek nem lehet engedni,nagyon kellemetlen helyzet.

le kéne ülni kettőtöknek ezt közösen megbeszélni,mert lehet jó apuka anélkül is hogy együtt szenvednek ott abban a kapcsolatban,hogy jobb ha szétválnak,mert a gyereknek rosszabb ha a veszekedést,vitázást,görcsölést hallja,mintha nincsenek együtt a szülők....mégis finoman utalnod kéne szerintem arra,hogy joga van boldognak lenni,és lépjen ki ebből,ha nem boldog maradéktalanul.egy boldogtalan,kiegyensúlyozatlan apuka rosszabb,mint egy messzi apuka


én személy szerint nem ítéllek el.szorítok,hogy megoldódjon a probléma

2010. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát kicsit hosszúra sikeredett,de végig olvastam jelentem:)..hát figyelj,ebben nem csak Te vagy a hibás.Nekem mindig azt hajtja keresztapám,hogy a szerelem az jön magától és ha mákom van megtalálom azt aki a legjobban illik hozzám,mint zsák a foltját:)Én úgy veszem észre,hogy Te is így gondolod,de mellette tudod nagyon jól,hogy egy darabig nem lesz belölle tuti semmi:/Én szívből sajnállak,hogy most szenvednek kell a szerelem miatt:/
2010. nov. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az együttérzést :) Én személy szerint nem sajnálom magam sőt, inkább mélyen megvetem magam azért amit csinálok...Egyébként nem olyan régóta tart ez. Kb másfél hete tart az, hogy mi "érintkezünk" is egymással addig hónapokig csak barátságról volt szó ... Meg ugye egymás lelki szemetesládái voltunk. :) Egyetlen egyszer feküdtünk le. Azt tudni kell róla, hogy a szexet NAGYON szereti néha már ijesztően nagyon. :-) Néha félek, hogy csak ezért koslat annyira utánam de ... Olyan dolgokat tesz ami kizárja ezt. Pl nemrég volt rá példa, hogy ugyanazzal a busszal járunk reggelente dolgozni ha pl délelőttösük vagyunk (bár én még csak diákmunka keretein belül) és ugye csütörtök reggel együtt mentünk dolgozni és este mondta h péntek reggel már nem tud velem jönni mert a munkatársa viszi dolgozni és, hogy nem tud mit kitalálni... mert azt ugye csak nem mondhatja h ó ne gyere már értem nekem kényelmesebb a busz mint az autó. :) és akárhogy kértem azt mondta ezt most nemtudja megoldani. Én másnap reggel elaludtam de utólag kiderült h Ő átszervezte a napját csak, hogy velem tudjon jönni reggel... Hajnalban az sms-re keltem, hogy megakart lepni és, hogy én viszont nem vagyok sehol... meg h ez mennyire rosszul esett neki stb. szval nagyon sok ilyen dolgot csinál és ezek miatt nem gondolok csak arra, hogy esetleg csak kihasználni akarna ... Bár nemtudom. A lényegen am sem változtat, hogy sajnos ezt nem fogom bírni sokáig. Ma kifakadtam és kisírtam magam itthon amiatt, hogy bújkálnunk kell ... Nagyon-nagyon rossz érzés...
2010. nov. 1. 02:06
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok...nagyon sajnálom,biztosan rémes érzés ez az egész,az a baj,hogy többet már nem tudok "segíteni"8már ha eddig valamivel segítettem)

ne utáld magad,és ne vesd meg magad!

2010. nov. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

a gyerek csak kifogás, ne haragudj :( annyira nem lehet rossz a feleségével, hogy elváljon. Az emberek nem szeretnek szenvedni, ha tényleg annyira fontos neki a szex és annyira nem kapja meg otthon, és olyan sokat marják egymást... akkor már lépett volna. Ma már nem szokás feláldozni magunkat másokért (pl. egy gyerekért). Ez csak kifogás.

És nekem az egész teljesen rutinszerűnek tűnik... minden feleségét csaló férj elhiteti a környezetével és a szeretőjével, hogy borzalmas neki otthon, és utálja a feleségét. Így tudja mások előtt legitimizálni a tettét és rávenni a szeretőt a szeretőségre. Aztán jön a kifogás: nincs pénzem válni, nem akarok a gyerek miatt, várjunk még. Ahammmmmmmmmmm. Becsaptak, kislány :( nagyon csúnyán, még ha nem is hiszed el :( és ha megkérdezed őt TERMÉSZETESEN tagadni fog és jönnek a kifogások. Én is átéltem ezt. Sosem válik el. Mert nem érzi rosszul otthon magát. Persze, vannak viták, mert az élet nem egyszerű és érdekek ill. akaratok ütköznek. És miből gondolod, hogy a marakodásba a szeretők vélt léte nincs benne? vagy az, hogy kevesebb időt fordít emiatt a családjára? édesem... a legtöbb szerető, aki megkapta végül a ffi-t, rájött h a volt feleségnek javarészt igaza volt... és h a nő nem volt könnyű helyzetben. és csalódnak és szakítanak az "álompasival". Ne járj te is igy... ne áldozz erre éveket az életedből :(

2010. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így vagy úgy de az előttem szólónak van teljesen igaza. de emiatt ne legyél befordúlva. légy önző és addig csináld amíg neked jó.
2010. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék önző lenni! Nekem csak rosszabb lesz... Nem jobb. Hiszen bár nemrégóta tart annyira szerelmesnek érzem magam. Ez a tipikus gyomorremegős, szívmegdobbanós, rózsaszínködös szerelem. :) Reggel az első gondolatom Ő és este mielőtt elalszom Ő az utolsó gondolatom. :) De sajnos mindig társul hozzá egy rossz érzés, hogy bár úgy élnek ahogy de Ő nem az enyém... És ilyenkor belegondolok, hogy miért nem ismerhettem meg hamarabb egy kicsivel ... Mert annyira összepasszolunk. Mindenben... Nehéz ez.
2010. nov. 1. 16:10
 8/8 anonim ***** válasza:
gondolj arra, h te is lehetnél/leszel a feleség helyében. te mit éreznél? a gyerekeitek mit éreznének? ez megmutatja a helyes utat...
2010. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!