Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Már a legross...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Már a legrosszabbra is gondoltam mert nem bírom.

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Aztán egyszer elhívtam hogy igyunk valamit, és el is jött a megadott helyre, meg vele jött két barátnője ahogy megbeszéltük. Mindhármat meghívtam. Ez volt az első hogy taliztam ezzel a lánnyal, korábban csak az utcán szoktam látni, meg facebook-on beszélgettem vele. Ekkor már éreztem hogy totálisan beleszerettem. Ezután jött az hogy bókoltam neki mindig facebook-on, sokszor irogattunk egymásnak meg jókat dumáltunk.


Ezen kívül kétszer el is jött hozzám a barátnőivel, mert mindkétszer kellett neki valami(Most nem írom hogy mik kellettek neki mert hátha egyszer rátalál erre a kérdésre a neten. A lényeg hogy mindkétszer iskolai tárgy...)


Korábban sokszor beszéltünk facebook-on, és mondta hogy jó barátjának tart, amire természetesen azt írtam hogy én is őt. Sőt még körülbelül egy hete rendszeresen, szinte mindig rámírt és jókat dumáltunk. Még akkor is rámírt és megkérdezte hogy mi van velem amikor én nem is voltam gépnél. Azonban most jön egy amolyan fordulópont szerűség... Pár napja már nem ír rám olyan nagy lelkesedéssel amilyennel szokott, sőt egyszer sem írt rám, de én látom hogy fönn van facebook-on. Ráírtam tegnapelőtt és kérdeztem tőle hogy nem e haragszik, de ő vissza kérdezett hogy kéne e haragudnia. Mondtam hogy nem, csak hülye gondolataim vannak(Most mit montam volna?)... Erre mondta hogy oké, aztán lerázott hogy most nem ér rá. Aztán megint ráírtam tegnap, megkérdeztem tőle hogy hogy van, meg elkértem az msn címét. Oda is adta az msn címet, de aztán lerázott hogy megint nem ér rá.


Szóval már egy jó ideje nem ír és nem tudom hogy ez minek a jele. Jó barátnak mondjuk egymást, de persze én totálisan szerelmes vagyok belé, csak nem tudom hogy van e nála esélyem. Elmondani sem merem neki hogy tetszik nekem, mert félek hogy visszautasítana. (Amúgy meg sosem volt barátnőm. Nagyon megválogatom milyen lányok jönnek be nekem.) Most gyötrődök belül már napok óta hogy miért nem ír rám, amikor korábban mindig beszélgetni akart velem facebook-on. Ez nagyon bánt engem, sértődöttnek érzem magam. Ezen kívül nagyon szeretem és hát most mit tegyek???


Segítsetek légyszives, mert nem tudok már mit tenni. Sokszor voltam szerelmes, sosem jött össze semmi, de ez most más. Ilyen nagy szerelmes soha életemben nem éreztem és most két érzés miatt gyötrődöm(Sértődöttség és nem tudom hogy miért nem ír, a másik meg a szerelem)...


Nem tudom hogy mit tegyek és senki nem segít nekem, még egyetlen egy igaz barátom sincs, csak pár haver de bennük abszolút nem lehet bízni. Nem tudom hogy bírom tovább...


2011. szept. 18. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
figyelj, lehet ő is pont így éli meg a mindennapokat, nemírtok egymásra hogy mit éreztek, aztán csak gyötrődtök. Veszíteni nem veszíthetsz semmit, írj neki levelet, aztán hátha:)
2011. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Barát zónába takott téged, mert oda akartál (szerinte) kerülni. Nem véletlen.. Ha össze akarsz egy lánnyal jönni, azt éreztetni kell vele..


Hogy miért nem írkál neked? Van valakije, 90%..

2011. szept. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem haragszik valamiért csak nem mondja el,legalábbis a fentiekből erre a következtetésre jutottam.Kérdezd meg tőle újra,hogy mi baja, mért haragszik rád?.Ha azt válaszolja,hogy semmi akkor nyugodtan kérdezz rá,hogy akkor mért nem ír az utóbbi időben, és mért ráz le folyton?.Ha megint megpróbálna lerázni,akkor kérj egy telefonszámot,esetleg mondd meg neki,hogy amikor ideje van rád akkor hívjon/írjon,ha nem keres,akkor sajnos elveszítetted.

De könnyen meglehet az is,hogy ő is szerelmes beléd,és ezzel,hogy azt mondta,hogy a barátjának tart csak azt szerette volna kideríteni,hogy te hogyan érzel iránta,és mivel te is azt írtad,hogy te is őt,lehet,hogy elveszett minden reménye,hogy legyen köztetek valami,és gondolta,hogy megpróbál elfelejteni.

Szóval mindenféleképp beszéljétek meg a dolgokat,mert ez,hogy kételyek közt hagy téged nagyon ne jó.

Mindenesetre sok szerencsét kívánok neked!

16/L

2011. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 be you ***** válasza:

Nekem kb u. ez volt, csak mi msn-en beszéltünk és már régóta nem írt semmit se, sőt rám se ír.., eleinte érdekelt, hogy miért nem, most már a lesz*rom fázisban vagyok. Majd túljutsz rajta, lesz más.

Amúgy hány éves vagy?

2011. szept. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De nem merem megkérdezni tőle, mert tartok attól hogy nyomulósnak tartana..:( Nem akarok túl nyomulósnak tűnni a szemében...:'(
2011. szept. 18. 14:43
 6/9 A kérdező kommentje:
be you! 17éves vagyok.
2011. szept. 18. 14:44
 7/9 Slim111 válasza:
nah..nálam is eza baj hogy nemvagyok annyira nyomulós :( és ezért mindig csak a barát zónába raknak...
2011. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Slim111! Én mindig bókolok egy lánynak ha tetszik és célozgatok is... De nem merem megmondani nekik hogy szerelmes vagyok, hanem mindig azt mondom nekik hogy jóbarátom vagy, meg ilyesmik... Szóval a lányok nálam mindig úgy tudják hogy a jóbarát zónába rakom őket... Pedig nem.:S
2011. szept. 19. 17:25
 9/9 Slim111 válasza:
jaja..nálam is ugyanez :(a legtobb lány csak barátságot érez.. barátnak jó vagyok de mint pasi.. az már nem..
2011. szept. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!