Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret ha ezért szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret ha ezért szakítani akar velem?

Figyelt kérdés
Van egy pasi 1 hete járunk. MÁr modnta sokszor h mlyen jó lenne ha ott aludnék , mondtam neki h 1 hét után biztos hogy nem fogok ott aludni. Most őszi szünet van kb 2-er tudok bemenni mert elfoglalt leszek. Ahol ő lakik én ott járok suliba és én kollégista vagyok , szóval azt mondta h lehet h hagyni kéne ezt az egészet mert naponta csak 2 órát tudunk találkozni...Hát nekem ez nagyon rosszul esett. Szerintem bőven elég 2 óra. Szeret vagy nem is? 2 óra az azért elég nem?
2010. nov. 1. 12:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
ez fail.
2010. nov. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
14 L. Am a 2 óra elég ott arra gondolok hogy vele lenni beszélgetni meg ilyenek....
2010. nov. 1. 12:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ha az igazat akarod hallani :

akkor egy ujabb rovátka lennél nála ,és ha megkapna téged dobna is

ha hazudjak:

akkor szeret nagyon ,csak hiányzol neki és azt akarja, hogy vele legyél mindig.

2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát SZERINTEM elég az a 2 óra is :)

Amikor én összejöttem a barátommal csak 1-2 órát voltunk együtt, mert azért elég szokatlan volt hogy együtt vagyunk, mert azelőtt meg barátok voltunk.

Én szerintem elég 2 óra, de ha ő ennyiért szakítani akar, hát akkor.. vagy buta :) vagy nem szeret eléggé. :/

2010. nov. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ó, biztosan szeret, el sem lehet képzelni, hogy máshogy legyen...
2010. nov. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem elég gyerekesen viselkedik....És azt mondta nekem h én gyerekes vagyok mert nem mondom el anyumnak h járunk. MOndtam h nem akarom elmondani mert anya nem értené meg és azt modnaná h még csak 14 vagyok.
2010. nov. 1. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:
te vagy gyerekes,nem o.
2010. nov. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért szerintem 2 óra az semmi. Nagyon kevés sztem.
2010. nov. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudhat valamit édesanyád...
2010. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
de napi 2 óra? el vagytok kényeztetve kisgyerekek. mi heti 2x2 órát tudunk talizni, és kéthetente +1x6,5 óra. és még szerencsésnek mondhatjuk magunk, van aki 2hetente találkozik... mit sírtok?
2010. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!