Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem vagyok szerelmes de szakítani sem akarok? Ő szeret és én is szeretek vele lenni, de ennyi.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Elzárod az utat az igazi elől, de persze inkább a langyos, mert ha forró lehet, akkor jég hideg is. Vágod? Nem baj. Amíg nincs a másik, szorítod a jelenlegit. Egyedül? Hú akkor magaddal kell szembenézni!?...
2011. szept. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 O_o ***** válasza:
HAt hagyd ott, hiddel egy ido utan megunod en is igy szoktam jarni
2011. szept. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hadd döntsön ő.
2011. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már voltam szerelmes és azóta nem jön össze.
2011. szept. 6. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen választ vársz? ha nem akarsz szakítani, akkor tespedj csak továbbra is egy olyan kapcsolatban, amiben egyértelműen hiányérzeted van, de lehetőleg még jó sokáig húzd el, hadd mélyedjen bele még jobban a másik és jól törd össze a szívét. Undorító, önző és aljas dolog, amit művelsz. Vissza fogod még kapni. Rohadt érzékeny vagyok erre, mert velem is ezt művelték 2 éven át, hogy kedveltek és elvoltak mellettem kényelmesen mint a befőtt, miközben én a szívemet-lelkemet beleadtam a kapcsolatba és közös jövőt terveztem! Fogalmad sincs, ez mennyire fájhat a másiknak, de majd úgyis megtudod!
2011. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én nem csak vagyok mellette! Szeretem!És nagyon szeretek vele lenni csak nem vagyok szerelmes.
2011. szept. 13. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!