Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek a nők? Mi az, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a nők? Mi az, ami szerinted nőiessé tesz valakit? Milyen tulajdonságokat szeretsz a nőkben, és miket kevésbé? Neked milyen ismétlődő személyes élményeid vannak? Mit üzennél Nekik?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szépek. Nincs p*cse. Aranyos lelkizősök, de folyton a legnagyobb balheréket választják, aztán sírnak, hogy milyen rosszak vagyunk. Nagyon szeretlek...barátként...És azt üzenném hogy: Na mi a helyzet?
2010. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs undorítóbb lény a mai világba a nőknél....

Mind áradozik,hogy neki ilyen pasi kéne meg olyan pasi...,aztán aki normális azt le se sz*rják...

De szerencsére idővel minidg besz*pják,aztán meg megy a sírás.

2010. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Épp most akartam kiírni kérdést, de végülis rájöttem, h olyan mindegy,választ úgyse fogok kapni.


Amit nem szeretek, az az, h most is udvaroltam egy lánynak, előadta magát, h jaj milyen aranyos meg kedves, aztán meg most, h ki lett nyalva a segge, meg mindent megadtam, azt gondolta, h akkor ő flegmázhat velem meg kutyának nézhet, mert ha ennyi mindent megkapott meg odafigyeltem rá biztos fullon szerelmes vagyok és majd elnézem neki meg az lesz, amit ő akar.

Na persze, ez az, amit a legtöbb csaj(mert már nem ez az első) nem néz ki belőlem, h én gond nélkül elzavarom,engem nem lehet lerendezni egy aranyos mosollyal meg rinyálással.

Persze most h elzavartam, bőgve hívogat, h ő nem akarta meg sajnálja nagyon ezt az egészet....

Szal szánalmas h jár itt a pofátok, h mennyire szeretnének egy pasit, aki tisztel titeket, meg h kompromisszumot kell kötni és akkor....

Egyáltalán tudjátok ti h mit jelentenek ezek a fogalmak?

Szerintem csak azért használjátok, mert olyan jól hangzik.

2010. nov. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Hahó barátocskám!!Nem kéne általánosítani!Ha így jártál kedves előző hozzászóló,akkor miért nem tisztázod vele az elvárásaidat és,hogy ahhoz tartsa magát.Vannak minden nemben sajnos elég önző emberek,akik kihasználják a másik érzelmi síkjait.De tulképp itt most a válasz mi lehet?Szerintem ha kölcsönösen azt ugyanazt érezzük a másik iránt és azt tesszük,ami a másiknak is jó tehát önzetlenül állunk a másikhoz.Persze ez csak úgy működik,ha oda-vissza így történik.Meg kell tudni tanulni a másik fejével is átgondolni bizonyos helyzeteket.Nekem a párom,mikor megkérdezem mit szeret bennem?mindíg azt válaszolja:a törődésem az önzetlenségem és a toleranciámat.Pár éve erre a kérdésemre az előző párom válasza ez volt:azt szeretem benned,hogy szép vagy.Mára már tudom,hogy ez csupán a külsőség,ő ezt várta tőlem csak és így is viselkedett velem szemben is.Na?Mihez vezetett ez?Mára már egy másik párom van,aki azt adja amit tőlem kap.A belső érzés sokkal több mint a küllem.Mit üzennék a nőknek?Ugyanazt,mint a férfiaknak.
2010. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

11:32

Teljesen igaz,amit írtál!

2010. nov. 10. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
11:07 igazat adok neked! a mostani lanyok rosszabbak mint a k..ur..vak!!
2010. nov. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%

11:07 Lehet, hogy igazad van. De gondolj csak bele... Megadsz neki mindent, ő kicsit elszáll, te megmondod a magadét neki és elküldöd, ő meg vissza akar kapni. Valószínű, hogy nem csak azért, mert "ami nem lehet a tiéd, mindig az kell", hanem azért is, mert szereti azt, amilyen vagy, vagy amit nyújtottál neki. Tetszel neki, és kedveli azt is, amilyen belülről vagy. Másképp nem akarna visszaszerezni. A nőkben is van annyi büszkeség, hogy ha valaki kidobja őket, akkor nem fogják magukat visszasírni. KIVÉVE, ha valamiért ragaszkodnak hozzá. Az, hogy a nők többsége mindig a "normális" pasiért rinyál, közben mégis mással van együtt, akivel meg az a baj, hogy "nem normális", tényleg egy általánosítás. Mert, mint azt szerintem mindenki más is tudja, tökéletes ember nem létezik. Mindenkinek vannak hibái. és 11:32, ebben igazad van: meg kell tanulni a másik fejével is gondolkodni egy kicsit. A nők és a férfiak gondolkodásmódjában rengeteg különbség van. Amíg egy nő úgy gondolkodik, hogy - ha szeretem akkor jó a szex, és szívesen vagyok vele - egy férfi szerintem inkább fordítva gondolkodik. (persze ez csak egy vélemény) A nők is ugyanúgy mondhatnak a férfiakra rosszat, ahogyan a férfiak a nőkre. De két ember kapcsolatának szerintem nem abból kell állnia, hogy ezekkel dobálózzanak egymáshoz. Tűrni kell, megszokni, elfogadni, tolerálni és ha mindez megy, akkor szeretni. :)

Az én párkapcsolatom sem volt eleinte valami fényes. Vagyis az első pár hónap mesébe illő volt. Aztán elkezdtek kijönni a különbségek kettőnk között. Eltelt egy fél év, és ezek a különbségek már csak mosoly tárgyai köztünk. Mert mindketten hajlandóak voltunk a kompromisszumra.

20/L

2010. nov. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!