Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen az álompasid? Belső-kül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az álompasid? Belső-külső tulajdonságokat írjatok!

Figyelt kérdés

Nekem:

Belső:

*őszinte,kedves,segítőkész,vicces,megértő,gondoskodó,hűséges

*barna haj,szem, kicsit magasabb nálam, vékony, izmos(nem annyira fontos), ápolt, rövid hajú, borotvált(hónalj, arc, intim helyen), igényes

Szerencsére a párom ilyen, kivétel 1-2 tulajdonság:)Pl: néha rá kell szólnom hogy minden nap fürödjön,meg az öltözködése nem igazán tetszik. Belsőleg meg az őszinteségben voltak apróbb problémák:)

19L


2010. márc. 14. 14:14
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
lehagytam hogy legyen gyermekszerető, házias:)
2010. márc. 14. 14:19
 2/29 anonim ***** válasza:
Bud Spencer
2010. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Belső: Őszinte, humoros, kedves, vidám, kreatív, kommunikatív


Külső: sötétbarna haj(rövid, félhosszú, hosszú, mindegy), barna szemek, magas & átlagos testalkat

kb. ennyi

2010. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

belső:

van humora,intelligens,művelt,beszédes, társaságkedvelő,udvarias,megfontolt,

(hüséges,stb-t nemérdemes leírni mert sztem egyértelmű)


külső:

hajszin vörösön kívül mind1,kreolos bőr,(de azis elég ha könnyen barnul :P), 180cm körül, V-alakú,vékony szálkásan izmos(mindenképpen legyen szép formás bicepsze:P),bizonyos helyeken szörtelenitsen,Johnny Depp féle álkapocs csont :D,


asszem ennyi :D

2010. márc. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

külsőre california kormányzója fiatalabb kiadásban.


belső: határozott, okos, udvarias (ez nagyon fontos!), nincs benne semmi nyálas, céltudatos, sosem féltékeny, magabiztos (utolsó 2 összefügg).


szerencsére a férjem pont ilyen :)


28/N

2010. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
ja, azt kihagytam, hogy van humorérzéke, az nagyon fontos!
2010. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Belső : hasonlítson a zenei ízlésünk mindenképp legalább valamennyire.

meg úgy amúgyis hasonlítson az ízlésünk, filmek, könyvek terén pl, mert így a legjobb szerintem, van miről beszélni, közös témák, etc.

Legyen okos.. tudjak vele beszélni érdekes dolgokról, témákról.

Legyen valami kis életcélja, utálom az érdektelen embereket.

Legyen ami igazán érdekli, nem fontos, hogy tökéletesen ugyanaz, mint engem.. csak legyen valami, amit szeret. Ne csak legyen, bele a világba.

Legyenek érzései is, gondolkodjon, mielőtt tesz valamit, legyen értékrendje.

Külső? Szinte leszarnám, ha létezne egy fiú ilyen tulajdonságokkal..=) Talán annyi, hogy az öltözködése.. ne legyen rappes meg hiphopos, a haja ne legyen túl rövid vagy kopasz. És legyen ápolt. Ennyi kb.

2010. márc. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Belsőre: kicsit romantikus, férfias, odafigyeljen rám, komoly de azért meg tudjon nevettetni, hűséges.

Külsőre: általában a barna szemű pasik jönnek be, mindenképpen legyen 175cm magas körüli, általában a barna hajú srácok jönnek be, legyen vékonyabb típus.

L18

2010. márc. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Belső: őszinte, hűséges, határozott, férfias (de ha kell romantikus is egyben), kedves, legyen humorérzéke, de azért lehessen vele komoly dolgokról is beszélgetni. Szeressen beszélgetni és emelett tudjon is. Nyitott személyiséggel rendelkezzen.


Külsőre: legyen nálam mindenképpen magasabb, ami nem nehéz, mert én csak 160 centis vagyok.:-) Az arca legyen férfias, de borotvált. Ne legyen az a macsó típus, inkább olyan átlagos méretű. (pici pocak előny):-) A tekintete legyen őszinte és mélyreható. 27L

2010. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Találni egy srácot aki gyönyörűnek hív, nem csupán csinosnak. Aki felhív amikor bele vagy esve,aki veled fekszik a csillagos ég alatt és a szívverésed hallgatja vagy csak azért fennmarad,hogy lássa ahogy alszol... Várni egy srácra aki homlokon csókol,aki még akkor is meg akar mutatni a világnak amikor csapzott vagy,aki a barátai előtt is fogja a kezed,aki úgy gondolja hogy smink nélkül gyönyörű vagy. Várni rá, aki mindig emlékeztet rá,hogy milyen szerencsés hogy vagy neki. Várni az egyre, aki a barátaihoz fordul és azt mondja:"Igen, ő az." 24/L
2010. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!