Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány lány van még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány lány van még ilyen helyzetben? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Nem találok magamnak párt, mert azt hiszem túl nagyok az elvárásaim. Ezt már sokan mondták, még anyukám is megjegyezte a múltkor. Az osztályban sok lánynak van barátja, de nekem egyik sem jön be. Egyszerűen nem találok olyan pasit, aki tényleg tetszene külsőre, belsőre. Nem vagyok már kislány - 18/L -, így kezd zavarni a dolog. Nem a szőke herceget várom, de akkor hogy tekintsek el a magas elvárásaimtól?
2010. nov. 1. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek és írtam is volna, de sajnos Nekem szöke a haja:(
2010. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az nem baj, tetszenek a szőke hajú pasik :D
2010. nov. 1. 21:11
 3/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, talán lejjebb kellene vinnem az elvárásaimat, de hidd el most aki nem olyan aki mellett jól érzed magad, nem érdemes vele összejönnöd. Én is most gondolkoztam el ezen, de ha egyszer nem hát nem. Nem véletlenül.:)
2010. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
és te hány éves vagy?
2010. nov. 1. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Mik azok az elvárások? Ha nem irreálisak, és lejjebb adod, akkor mindig kísérteni fog, és nem leszel boldog. Ne alkudj meg!
2010. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak... ne add lejjebb, attól boldogabb nem leszel. Bár... 15-6 évesen még én is azt hittem, hogy olyan pasi nem is létezik, akire én vágyom, aztán "lejjebb adtam", összejöttem ezzel-azzal, lett több komolyabb kapcsolatom, igaz, nem a nagy Ő-vel voltam, tudtam is ezt, de most már teljesen máshogy látom a dolgokat. Van nagyon sok helyes srác, hidd el, köztük néhány olyan is, aki összességében, szinte mindent tekintve jó. Én pl leginkább a 20-24 éves korosztályban találok ilyeneket. :) Ismerkedj olyanokkal, akik külsőre tetszenek, aztán ha kedves, aranyos, figyelmes, akkor adhatnál neki egy esélyt. Mindenkinek vannak hibái, mindegyik srácnak lesznek, mindenkiben lesz olyan, ami neked nem igazán fog tetszeni, de ha a többi tulajdonsága oké, akkor 1-2 dolog elnézhető. Pl én most megismertem egy nagyon helyes srácot, tökéletes külső, népszerű, sportol, dolgozik suli mellett, de a suliból meg hajszálhíján kivágták múltkor. :D De ha a többi dolga ennyire rendben van, ennyit el lehet nézni... pedig én nem nagyon tűrtem korábban az ilyet, még azt sem szerettem, ha a pasim rossz tanuló volt. De most inkább elnézem... ugyanez a dohányzással... utálom, de ha ez az egy rossz van a srácban, hát oké... ennyit mondjuk szerintem te is engedhetsz, próbálj meg ismerkedni, biztos találni fogsz neked valót, csak nyiss feléjük.
2010. nov. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben vagyok én is. Fene tudja miért nem jön össze. Lehet, hogy bennem van a hiba, de az is lehet, hogy csak nincs szerencsém. Lassan fél éve ezen filózok, hogy miért nem jön össze, hisz nem vagyok buta, vannak céljaim és mások szerint a külsővel sincs gond. Kommunikációs problémáim sincsenek, szinte akárkivel el tudok beszélgetni. Idáig a beszélgetőpartnerek oldaláról sem érkezett panasz :)

Sőt vannak olyanok is, akik kifejezetten keresik a társaságomat, de kapcsolat valamilyen okból kifolyólag egyikből sem lesz.

Ne filózz ezen, inkább tanulj és csinálj olyat, amiben örömödet leled. Nagyszerű kapcsolatban élni, ha viszont szeretnek, de ne csak ez határozza meg a boldogságodat! :)

2010. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nyugi, én éveken át vágytam a szerelemre és akkor toppant be az életembe, amikor nem is számítottam rá.Egyik pillanatról a másikra,és azt hiszem megérte várnom :) Úgyhogy nyugi, úton van a herceged, csak talán még nem talált rád.

18/L

2010. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszokat:)
2010. nov. 2. 18:49
 10/10 anonim ***** válasza:

van már barátod?

mert én most járok hasonló cipőben:/

2014. nov. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!