Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akibe nagyon szerelmes vagyok. Szeretnék vele összejönni de van egy másik arc is aki nyomul rá. Nem tudom kit fog választani a lány. Ebben a helyzetben milyen a normál magatartás?

Figyelt kérdés

mert legszivesebben agyonverném azt a másikat.. :@

az a legrosszabb, hogy nem tudok semmit csinálni mert ez nem rajtam múlik.. ááhhh

csak várok, h mi lesz de ebbe meg beleőrülök :(

20 F


2010. júl. 8. 11:15
1 2
 1/17 anonim válasza:

Én is agyonvertem, de ő volt az erősebb és azóta csak kapával tudom enni a zsíros kenyeret.

80/F


Jóuszi bá

2010. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Holdtündér ***** válasza:
A másikkal ne foglalkozz. A lányt hódítsd meg! Sok sikert hozzá!
2010. júl. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Holdtündér ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy ha megvered a másikat, akkor a lány szemében egy agresszív állat leszel, míg a másik az áldozat és gondolhatod kit fog választani akkor....
2010. júl. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ez ilyen :) Küzdj - ha nem téged választ akkor se kenődj el - mert akkor nem is működött volna a kapcsolat- ha meg csak dugni akarsz keress mást

22F

2010. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A másikkal tényleg ne foglalkozz, a csajt vedd le a lábáról (mármint most udvarlásra gondolok, nem megfektetésre:D). Hajrá!!
2010. júl. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha a másik csávót választja verd meg a csávót ha téged akkor hagyd békén :P
2010. júl. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

elég szar lesz a másik sráccnak h téged választott a csaj.

a személyiségeddel tarolj...mindig bejön a csajoknál...énn már tapasztaltam

2010. júl. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
ha amásikat választja én felaksztom magam...
2010. júl. 8. 11:53
 9/17 anonim ***** válasza:
Próbáld figyelmen kívül hagyni a vetélytársad, ha a csaj látja, hogy nem a versenyszellem hajt, hanem tényleg ő érte küzdesz, akkor biztosan téged választ. A lényeg, hogy ne csak ülj a babérjaidon, hanem hódítsd meg magabiztos kisugárzással.
2010. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
EMBER!!!!! Egy nőért felakasztanád magad??? Mekkora idióta vagy Istenem!!! Ennyi gyönyörű no szaladgál az utcán és TE egy miatt....na ugye ezt nem gondoltad komolyan?! Most lelehet hurrogni, de akkor is maradjunk a Földön!
2010. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!