Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, úgy érzem elment mellettem az élet?

Figyelt kérdés

14 éves korom óta egy cél lebeg a szemem előtt: mérnök szeretnék lenni. Azóta csak a tanulásnak élek, soha nem buliztam és soha meg sem próbáltam csajozni, sőt még lány barátaim sem voltak soha. Szegény családból származok, ezért minden nehéz vizsga előtt arra gondolok, hogy ha végzek, akkor végre gazdag lehetek, egészen idáig ez vitt előre. Úgy gondoltam majd ráérek a csajozni az egyetem után is, de kb. fél éve autóbalesetben meghalt egy 20 éves lány, akit még a középsuliból látásból ismertem. Ezután néhány hónappal otthon az egyik szomszédunk egyik percről a másikra összeesett és meghalt. Ezek annyira megráztak, hogy azóta mindig azt érzem, hogy szorít az idő és, ha most nem járok el és nem szerzek barátnőt, akkor lehet, hogy sohasem lesz rá lehetőségem. Viszont nincsen baráti köröm, ahova eljárhatnék, később meg már nem biztos, hogy velem egy korosztályú munkatársaim lesznek, pláne nem nők. Egy ideje már aludni sem tudok, csak forgolódok az éjszaka közepén és arra gondolok, hogy mások ilyenkor a párjukkal vannak én meg mindig egyedül kelek és fekszek. A legtöbb fiatal már 16 éves korában elkezd ismerkedni, szóval nem tudom, hogy én hogyan hozhatnék be majdnem 10 év lemaradást.

23/f


2010. nov. 2. 17:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyaltalan nem vagy lemaradva semmirol,ne aggodj. de ne csak a tanulasnak elj,probalj meg ismerkedni lanyokkal,jarj el barmilyen helyre ahol emberek vannak....
2010. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hányszor írod még ki a kérdést? Ahelyett, hogy a gép előtt lógatod a f*szod, inkább menj diszkóba és próbálj csajozni, vagy ha ennyire nem megy, akkor először neten (társkereső) kezd el beszélgetni.
2010. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nem vagy lemaradva. Érdekes. Én sokat buliztam, és most jöttem rá, hogy elrohant mellettem az élet. Ahelyett, hogy többet tanultam volna, vagy hamarabb lenyugodtam volna. 28 éves lány vagyok.
2010. nov. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Szerintem próbálkoznod kell, meg mindennap keményen biztatnod magad, egyszerűen magadra kötelezni az optimizmust. Nem baj, ha kudarc is ér esetleg, de mindig bele-bele kell kóstolgatni az ismerkedésbe.(Én régebben pl.féltem kijárkálni az emberek közé) Nekem volt egy házinénim a fősuli alatt, aki nagyon barátságos volt, és én elmondhattam neki napi szinten minden gondom-bajom. Nagyon rosszul voltam akkoriban, de kb.fél év után már optimistább lettem, addig-addig beszélgettem vele. Az volt ebben a jó, hogy valóban meg is értett. Mindig mondta, hogy emberek közé kell menni, ha van kedvem, ha nincs. Biztos alakulna neked az ismerkedés, és feloldódnál előbb-utóbb, mert muszáj lenne. Szerintem jó lenne az is neked(meg bárkinek)ha egy megbizható, nyilt emberrel beszélgetni tudnál gyakran.

Na, ezeket csak ugy leirtam, hátha neked is segithet.

2010. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia! Megértem a problémádat. Én azt szoktam csinálni, hogy az érdeklődési köreimnek megfelelő fórumokat vagy találkozókat látogatok, vagy ha nincs igazán ilyened, akkor csak simán nézegess a neten körbe hátha ráakadsz valamire ami érdekel és nyitott vagy rá.

Nekem iylen úton az ismerőseim, barátaim száma iszonyatos mértékben megnőtt, ahogy a potenciális párjelöltjeimé is :) De segíthet egy tanfoylam vagy képzés is a lényeg hogy ne 500 ember legyen egyszerre mert úgy nehéz összetartania a csoportnak.

A diszkóról nem tudok nyilatkozni mivel keveset voltam de attól is kiráz a hideg, meg azért ott ksiebb az esélye hogy elnézik egy kezdő zárkózott ember ismerkedési próbálkozásait...szerintem. De ez lehet csak az én véleményem. :)

Mindenesetre, egyáltalán nincs késő, még nagyon, nagyonnagyon fiatal vagy, előtted az élet. A lényeg hoyg amellett hogy megvalósítod az álmodat és mérnök leszel, ne engedd hogy csak ennek élj, élvezd az életet, annyi lehetőség van, csak meg kell találnod hogy te melyiket szeretnéd kihasználni!

21/L

2010. nov. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tesókám ne rossá nincs semmi veszve... a megoldás 1xübb mint hinnéd! tök mind1 hogy hol vagy mit csinálsz merre jársz ... ha látsz 1 lányt az utcán legyen az "csúnya", szép, buta(ezekből fogsz a legtöbbet találni), okos beszélgess vele... egyre lazább leszel és vágni fogod mit akarnak igazán :)
2010. nov. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Integess vagy fütyülj neki...lehet, hogy visszafordul.
2010. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ne Szarj be van ilyen!Nehéz elkezdeni más felfogásban élni,de próbáld meg próbálj ismerkedni járj el szórakozni és ne ess kétségbe ha nem változik meg minden egyből!!
2010. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ritka szimpatikus kérdés, kiváltképp mert nincs ott a kérdezőnél a "Privát e-mail küldése" lehetőség. Legtöbben amikor ilyen jellegű kérdést írnak ki, valójában csak lányok válaszait várják, akiket majd meghat az a mutatott kedves/törödő/másegyéb kép.


A kérdésre válaszolandó, ami neked kell, az a Kompromisszum.

Rendjén van az elkötelezettség és szorgalom amit a mérnöki szakon teszel, de ettől még nyugodtan élhetnél magánéletet, a kettő nem zárja ki egymást. Erre több ezer diplomás ember bólinthatna rá, az egyetem nem börtön.


Arra pedig, amit kérdezel tőlünk, hogy mit csinálj, már te magad is rég tudod a választ: ha úgy érzed ismerkedned kéne, akkor ismerkedj. Zavarban lehetsz, esetlen, tapasztalatlan... mit sem számít, mindig vannak olyan lányok, egyetemen méghozzá igen nagy számban, akiknek nem a felszínes máz kell, és még külön helyesnek is tartják egy félénkebb férfi közeledését. Nagy levegő, odamész... ha már megszólítottad, onnan úgysem menekülhetsz vagy hátrálhatsz, ergo a legnehezebb részén,a félelmen már túl is vagy.


Ennyire egyszerű.

2010. nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj miattad én 34-éves vagyok és nincs párom,egyedül fekszek és kelek,nem vár senki. 34F
2010. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!