Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a dolog (/dolgok), amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog (/dolgok), amit már nem kötsz a párod orrára? Amit úgy érzel, hogy már nem tartozik rá?

Figyelt kérdés

Gondolok itt bármire, kínos egészségügyi állapot (kicsit hülyén fogalmazva, de remélem érthető), a családodban problémák, esetleg valami régi nagy családi titok, stb stb...

Csak mert én mindent megosztok vele, bár nem tudom ez jó-e vagy rossz.. De én szeretem hogy mindent meg tudunk beszélni, és 100%osan meg tudunk bízni egymásban..


2010. nov. 2. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi is mindent megosztunk egymással, sokat szoktunk beszélgetniés nagyon sokat segít egymás megismerésében, megértésében, ha mindent tudunk a másikról. Semmi nincs amit eltitkolnék tőle. Az előző kapcsolataimban voltak titkolózások.
2010. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jól teszed, én megbeszélek vele mindent, nincs előtte titkolni valóm. 20/L
2010. nov. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ennek örülök :)

Bár van egy-két dolog amit nem mond el.. Ez kicsit zavar, de megpróbálok belenyugodni.. Egyszer elkezdett mondani valamit, amibe én részletesebben belekérdeztem, és mondta hogy ezt nem mmondja el.. Mondom miért? És mondta hogy ezt csak ő és az anyukája tudja.. Elfogadtam, bár nagyon furdal a kíváncsiság..

Azért ennyi megbocsátható, igaz? Mit gondoltok?

2010. nov. 2. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az üzleti ügyeimről nem beszélek neki soha. Nem vagyok biztos benne, hogy tolerálná a dolgaimat, meg amúgy is.
2010. nov. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyjából mindent megbeszélünk. Exekről viszont nem szoktunk beszélni egyrészt mert még véletlenül sem akarok olyat mondani, ami neki rosszul esne, másrészt meg nem beszélem ki őket.
2010. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!