Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úristen! Nagy ügy! Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen! Nagy ügy! Hogyan engeszteljem ki? Nagyon szeretem, nem szeretném ha kiszeretne illetve kiábrándulna belőlem. Adjatok tanácsot légyszi!

Figyelt kérdés

Ma nagy hülyeséget követtem el, amit már nagyon bánok.

3hónapja van barátom,nagyon nagyon szeretem.Ő olyan ember akit nagyon szeretnék megbecsülni mert nagyon kedves.Oké, hogy egyszer ő is hibázott, de nem érdemelte meg azt amit ma én tettem vele egy apróság miatt.

Volt ma nálunk a párom,tegnap megbeszéltük hogy kellene már egy új közös kép rólunk,benne is volt.Na és ma megcsináltuk volna.

Eljött az idő na mondom szerelmem csinálunk képet?Mondja nem.Mondtam neki óó szerelmem légyszi kérlek így úgy amúgy.

Nem nem nem az volt a válasza.

Jó, megelégeltem a dolgot és mondtam neki hogy jó nem kell akkor csinálni.Bevágtam a durcát.

Ő elkezdett idegesíteni hogy na csinálunk akkor, de vagy 10szer megkérdezte,és megsem hallottam.Rosszul esett hogy mikor én mondtam nem csináltunk, ha meg már ő mondja akkor ersze csinálni kell.Egyszer csak mondja nekem, na megyek,mondom nem mész te sehova,ne rontsd el a napom.

Mondja de megyek, mondom jó ha mész utánnad megyek de nyakonváglak.Ki sétált,én nem akartam hogy anyukám előtt elkezdjünk cirkuszolni, mondtam jöjjön be.Bejött vitáztunk én pedig megütöttem, de úgy hogy szegénykém elkezdett zokogni.Nem volt nagy csak szerintem rosszul esett neki.Viszont aztán én kezdtem el sírni, megbántam ami történt.Ölelgettük egymást és kibékültünk.Viszont azóta a lelkiismeretem nem hagy nekem békét.

Anyának elmondta és mikor elment barátom mondta anya hogy ne csináljam ezt mert akármennyire szép vagyok, vagy szeret elfog hagyni és csak arra fog emlékezni hogy milyen voltam vele.Rájöttem hogy ezt én nem akarom.

Egyik kérdésem hogy mit tehetek ellene, tudom ön kontrol de nem segít eléggé hamar elfogy a türelmem sajnos.Másik kérdésem hogy hogyan engesztelhetném ki az én kis szerelmemet.Egyébként tudja hogy nagyon szeretem,és azt is hogy megbántam.

Kérlek adjatok tanácsot :(


2010. nov. 2. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj ezekre és próbáld türtőztetni magadat. Ne legyél ennyire erőszakos, a pasik tényleg nem szeretik az ilyesmit.


Főzd meg a kedvenc kajáját, vagy csinálj neki sütit, nézzetek meg egy filmet, közben masszírozd meg.

A legfontosabb, hogy legyél kedves és kérj tőle bocsánatot.

2010. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
komoly... beszartam :D
2010. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Úristen, én is ezt mondom. Ezeknek a mai 13 éveseknek mekkora problémáik vannak, tiszta papás mamás.
2010. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
és még hányszor teszed fel ugyanezt a kérdést??
2010. nov. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
anyám -.-
2010. nov. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
47%
szánalom a köbön
2010. nov. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akard ráncba szedni a pasidat, mert tényleg ott fog hagyni.Legyél kedves vele, de meg se hunyászkodj előtte.
2010. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
EZ MOST A NAPI,HETI VAGY A HAVI VICC VOLT?istenem milyen férfi,ha egy pofon miatt elkezd bögni,én az én pasimat agyon verem és még se nyafog,örüljön,h van ki verje:))))
2010. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
A kérdezző egy id*óta, de az előttem lévő pasija is egy f*sz. Micsoda komoly gondok, nagy vicc az egész kapcsolat.
2010. nov. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Moszuke ***** válasza:
68%

nekem is szarul esne egy pofon.. főleg 1 ilyen nyomorék műbalhé után...

de mivel kicsit mazoista beütésem van, utólag élvezném.. aztán idővel már igényelném is.:P


szerintem ha te is ott elbőgted magad miután megütötted akkor az már felér egy bocsánat kéréssel. ennyi

de azért ne sűrűn csinálj ilyet.. tudod.. ezek kis tüskék maradhatnak az ember szemében.. legalábbis van olyan ember aki nem teszi túl magát könnyen a dolgokon.

2010. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!