Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan készültök fel az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készültök fel az új szerelemre?

Figyelt kérdés
Szakítottam a barátommal egy éve (5 éves kapcs. volt), és úgy tűnik, most kopogtat újra hozzám a szerelem, de valahogy már eleve bizalmatlanul indulok a dolog elé, és bennem van a félsz a csalódás miatt. Hogyan frissítsem fel önmagam, hogy ne a múlt vezéreljen, hanem lépjek ki ebből a burokból, és lendületesen tudjak a dolgok elé állni? Ti ilyenkor hogyan rázzátok fel magatokat? Köszönöm előre is a válaszokat, Fiúk Lányok segítségét egyaránt fogadom!
2010. nov. 3. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom, és én nemvártam ennyit...sajnos. Belevágtam egy másik kapcsolatba mielőtt meggyászoltam és lezártam volna az előzőt. igaz az is tartott 3 évig. Ez után ismét hamar belevágtam egy új kapcsolatba ami immár egy éve tart, és megint azt mondom hogy várnom kellett volna persze, de megismertem őt,és hónapok teltek el míg ismerkedtünk, aztán úgydöntöttünk, hogy belevágunk. A baj csak annyi volt, hogy fél évig az előző kapcsolatom nagyon befolyásolt... mindenbe. nem bírtam elfelejteni, azt hogy hogy bánt velem (nagyon rossz kapcsolat volt) de nem bántam meg hogy a mostani párommal összejöttem, mert amellett, hogy próbálom elfelejteni a régi sérelmeket, ez a kapcsolat egy álom. és én egy év után sem nagyonbízok benne, mindig bennem van a félsz és ezzel nemtudok mit csiálni, nagyon rossz, de egy éve próbálok megtanulni bízni az emberekben, és nagyon nehezen megy. Remélem egyszer feltétel nélkül tudok bízni. Ha neked nagy csalódás volt, és úgy érzed, hogy nemtudnál benne bízni, azt javaslom ne tedd azt amit én, ne vágj még bele, ismerkedjetek de csak óvatosan és aztán majd kialakul, ne vágj bele egyből a közepébe.
2010. nov. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2010. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!