Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még esély szerelemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még esély szerelemre vagy csak barátság lesz már?

Figyelt kérdés
egy kis nosztalgia:emlékszem amikor ismerkedtünk irta nekem,hogy ha van időm és nem lesz programom,örülne ha megnézném fellépésen ugyanis szerepelni fog,ami a kulturházukban lesz.volt olyan hogy mondta hogy hallgassam egy kicsit a rádiót neten,és küldött nekem zenét,Guettától a One love-t,jól érzés volt nagyon,még sosem küldött nekem senki számot rádióból.de ennek már 1 éve.ekkor ugy éreztem hogy bejövök neki és akar tőlem valamit,én idősebb vagyok tőle 9 évvel.ő 16 lesz most az éven én meg 25.mondta hogy neki a korkülönbség nem számít és hogy gyakran járok a fejében.3 x találkoztunk,de csak ugy hogy összefutottunk valahol,de az anyjával volt mindig,üzlet,utca,de amikor legutóbb találkoztunk,tudtunk 4 szem közt beszélgetni,nem csókoltam meg,de akkor még nem akartam tőle ugy semmit,csak tetszett.lehet itt dőlt el a dolog kettőnkről.tudod amikor megismerkedtünk,sokat irtunk skypen,és mondta hogy a legjobb barátai közt vagyok.irta hogy én sosem zavarom,rám nem tudna haragudni,örül hogy megismert,több vagyok mint barát..félek attól,hogy csak barátságot akar,lehet annyira megszokta,hogy mindig meghallgattam,támogattam,és már nem tud ugy nézni rám mint pasira..mult éven nyáron,még éjfélkor irt sms-t nekem hogy holnap nehéz napja lesz,és ha tudok gondoljak.de viszont az utóbbi időben,olyan fél éve megváltoztak köztünk a dolgok.ha irtam neki sms-t választ sem irt már vissza,ha csörögtem vissza sem csörgött,ugy éreztem mint akit nem érdeklek már.ha irtam neki hogy találkozhatnánk-e nem is irt ezekre semmit.csalódott voltam,amikor megirtam neki hogy akarok tőle valamit és elutasított,mert szerinte nem müködne.igaz már akkor volt valakije,aki tetszett neki,és már,most meg együtt vannak..nekem ő sokat jelent..bevallom még reménykedem egy kicsit hiába most jár valakivel,hogy hátha idővel megváltozik a véleménye.
2011. jún. 10. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
barátság
2011. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi..akkor azt mondod felesleges reménykednem,már nem tud pasiként nézni rám.
2011. jún. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!