Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet abból következtetéesekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet abból következtetéesekt levonni a jövőre nézve, hogy valakinek hogy sikerülnek a kapcsolatai mondjuk 20 éves koráig?

Figyelt kérdés
Vannak azok, akiknek minden összejön már ebben a korban is, de olyan is akad, akinek nem volt még komoly kapcsolata, vagy csak pár hónaposak. Ez mindig így lesz, vagy megfordulhat még (vagy csak a romantikus filmekben...)?
2010. nov. 3. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csakis az illetőn múlik. Ő akar-e változtatni vagy megfelel neki a "jelenlegi" helyzet. Ha megfelel, akkor nyilván ugyanúgy meg lesz elégedve a néhány hónapig tartó kapcsolatokkal.
2010. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
inkáb azokra gondoltam, akik szeretnének hosszabbat, csak nem jött össze az elmúlt években
2010. nov. 3. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
A kapcsolat két emberes dolog. Nehéz megtalálni elsőre a megfelelőt. 20 éves korban szerintem ez még jelentéktelen.
2010. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehetne, ha az illető nem változna semmit. Pedig jó esetben ez nem így van, remélem, Veled sem.
2010. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

20 évesen nincs olyan, minden összejött.

Egy 20 éves nem élhet hosszú, boldog kapcsolatban, mert még szinte gyerek.

Amit a haverok mesélnek, annak a felét sem szabad elhinni.

2010. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

értem, remélem így van :) amúgy persze, nagyon sokat változtam az utóbbi pár évben, gondolom ez folytatódik is majd :)


hosszú kapcsolatnak a 2-3 éveseket vettem, tudom, hogy később ez is rövidnek számít már, de mondjuk egy fél éveshez képest soknak tűnik..

2010. nov. 3. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
21 éves koromig egyáltalán nemvolt semmilyen kapcsolatom, és szerencsére nem maradtam úgy... mert most van :) 1,5 hónapja:)
2010. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
14:28 ugyan nem egészen erre vonatkozott a kérdés.... de ez esetben szurkolok nektek! :)
2010. nov. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!