Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire zavarnak a barátotok/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavarnak a barátotok/nőtök előző kapcsolatai?

Figyelt kérdés
Ha pl. tudom hogy egy fiú olyan lányokkal járt előttem, akiket jó fejnek és csinosnak tartok, akkor semmi gáz, de ha azt meséli, hogy milyen bénák meg szerencsétlenek meg 'ká-k' voltak az előző lányok az életében, akkor ő is elég sokat veszt a szememben a varázsából. Volt már veletek is ilyen?
2009. dec. 28. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az zavar, hogy az utánad következőnek téged is így ír majd le?


Egyébként az exekre ugyanaz vonatkozik szerintem mint a halottakra: jót vagy semmit.

2009. dec. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

20 F

Nos hasonlóképp léptem egyik kapcsolatból a másikba, és igy utólag azt mondanám, ha valakivel szakitasz akkor zárd le és kész. Ha nem zártad le akkor meg adj időt magadnak, de semmiképp ne menj bele egy újabb kapcsolatba, mert ha folyton csak arról jár a szád az exem igy-ugy akkor az illető még azt is gondolhatja hogy nem felel meg neked és neked még mindig a régi kell. Lássuk be, ez jogos feltételezés, lehet h még tényleg szereted is a régit csak nem ismered be magadnak. Továbbá eléggé erkölcstelen, mert ha mondjuk ismered is akiről beszélnek akkor tulajdonképpen kibeszéled, ha meg nem ismered és sétáltok az utcán a srác megbök h nézd ott az exem és leálltok egy szia sziára akkor a te fejedben már lesz egy kép az illető személyről. Tehát még nemis láttad és már elitéled, holott lehet nem hibás, mert a srác rontotta el csak szépen tálalta neked a dolgokat :P

2009. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hmm.. inkább az van a dologban, hogy minősít valakit, milyen emberekkel kerül kapcsolatba. Ez még az ismerettség elején érdekes.
2009. dec. 28. 00:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem a mai napig nagyon zavar a barátom volt barátnője,pedig már nincs okom a félelemre,mert több mint egy éve vagyunk együtt. De mikor megismerkedtünk,még a volt barátnőjét szerette,mert a barátnője megcsalta. Nem tudok ellene tenni,sokat gondolok erre a lányra,hogy vajon most boldogabb e mellettem a barátom,mint akkor?!

18/L

2009. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem zavar. A barátom is elég csúnyán írta le az exeit előttem. (nem mintha annyira érdekelt volna)Van amelyiket néha most is ócsárolja, hogy mekkora nulla csaj.

Belátom, feltettem már a kérdést, hogy vajon engem is ugyanígy állítana be a következő kapcsolatában?

Amikor fejéhez vágtam a tényt, hogy ő az aki elvégre járt velük csak magát kezdi el szidni hogy mekkora hülye is volt, és csak arról van szó hogy bennem nem akar ugyanúgy csalódni.

Szerintem elég nagy baj, ha már eleve a sz@jhaféle(?) exekhez mérten kell indulni a bizalmi játékban. Amennyiben ez nem így van, akkor jó lenne megértenie, hogy marhára nem érdekel engem a volt párokkal piszkolt lepedő.

Ki tud ábrándítani az ilyen viselkedés.

2009. dec. 28. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem zavar, miért is zavarna?

Ez már a múlt...

Velem van, legfeljebb az előzőekből tanult!

2009. dec. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!