Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lesztek Szerelemesek?

Figyelt kérdés
egy mikor lesztek szerelmesek megláttok valakit és felcsípitek és egy idő után rá jöttök hogy hoppá szerelmes vagy vagy szerelem első látásra és létezik-e első látásra.
2010. nov. 3. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
mindegyik más. nincs erre recept.
2010. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Az igazi szerelem az hirtelen és megmagyarázhatatlan módon tör rá az emberre. Egyszer csak érzed és kész, nem mérlegelsz, nem okoskodsz hogy hát talán nem olyan jó stb.

Olyan mint ráismerni valakire, felismerni hogy igen, Ő az.

2010. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem csak első látásra szerelem lesz, vagy talán nem szerelem, de erős vonzódás. és nekem ez kell párkapcsolathoz. és igen, csak úgy rám tör az érzés, hogy igen, kell nekem, muszáj hogy velem legyen, vele akarok lenni.

L/16

2010. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

pont most kerít hatalmába ez az érzés...

mikor vele vagyok szeretném neki mondani, mikor nem vagyok vele azt akarom hogy velem legyen, vele foglalkozzak stb...

2010. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a miénk hülyéskedésnek,poénnak indult..és egyszer csak BUMMM kimondta h "szeretlek"....a 2. héten ,de én csak a 2 .hónap elején kezdtem érezni h szeretem ,mert azt nem érzem h szerelmes lennék csak azt ha nem lenne velem összetörne a a szívem ...8 hónapja vagyunk együtt

16/L

2010. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor nekiszaladok egy falnak
2010. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem hülyeség az első látásra szerelem, mert az vonzódás.. a szerelemhez kellenek belső tulajdonságok is :)
2010. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!