Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiket eltart a pasijuk, azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiket eltart a pasijuk, azok mit csinálnak egész nap?

Figyelt kérdés
Gondolom ha van baba akkor azzal kell fogalkozni egész nap. De amikor már óvodás? Ott a házimunka max. DE azon kívűl? Nem unatkoztok?
2010. nov. 3. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Krinolint
2010. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
pl részmunkaidős állás..máris nem unatkozik az illető hölgy.
2010. nov. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, kérem, engem nem tart el senki.
2010. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
A 70% leszarja a gyereket, idegbeteg, elbassza a világ összes pénzét és félrekefél, mert unatkozik.
2010. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem 3 hónapig nem volt állásom, és csak a párom fizetéséből éltünk. Minden lehetséges dolgot intéztem, természetesen az eddigi otthoni munkák mellett, állást kerestem, állásinterjúkra jártam, de a maradék időben majd megütött a guta, így még közel sem tudom azt elképzelni milyen ezt egész nap évekig csinálni. És azt hiszem soha nem is akarom megtudni. Megváltás volt mikor ismét lett munkám.
2010. nov. 4. 09:12
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
Meglátszik kedves kérdező nincs gyereked.Mondjuk én nem unatkozom itthon.Leírom a napi teendőimet:reggel 6 ébredés.GYerekeket iskolába óvodádába vinni.Reggelijűket elkésziteni stb ez tart nyolcig.8-9 ig rendrakás a szobákban.120nm házban lakok.9-10 jön a konyha mosogatás ,seprés,rendrakás.10-12 főzők minden nap frisset.12 után megyek az óviba a gyerekekért ,mire megjövök 13 óra.utána megint mosogatás ,mert csurdig van a csap.13.30 kor jön egykis pihi 14 ig,ilyenkor kávézok egyet.14 után neki állok mosni mindenapp kell.majd ha szűkséges felmosok minden hol.Egyhéten kétszer mindenképpen szoktam.15 órakor kimegyek az udvarra rendet rakni,nyáron kapálok kicsit,télen fát vágunk.16 órakor rohanok a fiaimért az iskolába.16 .30kor neki állunk tanulni ez tart 17.30ig na akkor van egy film a tvben azt az egyet szoktuk csak nézni megnézük,ha van rá időnk.Amugy nem tvzek fáradt vagyok estére.18.30-kor vacsora készités és vacsora .19.30 mosogatás csurdig van a csap.utána fürdés .majd az ágyba zuhanás azt alvás.Amugy nem hinném eltart a párom.Mert aki gyerekkel van otthon azt nem tarják le.Kaja a gyest vagy anyaságit.Na befejezem mert megyek főzni.
2010. nov. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ahol gyerkőc van,ott nem unatkoznak az anyukák,mert hiába jár már óvodába/iskolába ugyanúgy van munka odahaza. Lásd az előttem válaszadót. És igenis,gyorsan szalad az idő,pláne ha valaki háztartást vezet.
2010. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Itt most nem olyan anyukákra gondoltam akik normális kapcsolatban élnek, tervezték a gyereket, és megegyezés szintjén otthon maradnak akár 10 évig is a gyerekkel, foglalkoznak velük, stb, (őket NEM eltartják) hanem azokra a ri...ra, akik eddig szülők nyakán lógtak, aztán jött egy pasi, gyorsan megfogták gyerekkel, ugyanúgy eltartatják magukat, eszük ágában sincs soha dolgozni, és a gyerekkel is minimálisat foglalkoznak (csak a látszat kedvéért). Ők mit tudnak csinálni?
2010. nov. 5. 08:31
 9/17 anonim ***** válasza:

Persze értettem a kérdést,csak sokan tesznek megjegyzést az olyan anyukákra,akik otthon maradnak/vannak a gyerekkel/gyerekekkel.

Egyébként visszatérve a kérésedre...gondolom vásárolgatnak...vagy tudom is én. =)

2010. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem a 2. válaszoló fogalmazta meg a legjobban.TETSZETT!:)

Nem cserélnék velük, mert BOLDOGTALANOK.

2010. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!