Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? A lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? A lányoknak ha nem pasiznak, nem csinálnak semmit akkor is lesz pasijuk, de ha én nem csajozok, nem szólítgatok le több száz lányt, meg nem hívogatom meg őket erre arra akkor nem lesz barátnőm? Miért nincs igazság?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 17:26
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted ha így lenne, akkor miért sírna itt a sok 18+ éves szűz lány, hogy nincs pasija?
2011. aug. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
lesz csajod és van igazság csak a "nyerési" arány nincs egyensúlyban.
2011. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
72%
És amikor a nő terhes lesz és kihordja a gyereket meg megszüli, akkor hol az igazság? Ne legyél már ilyen hát nem is tudom milyen vagy te.
2011. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
36%
Mennyi idős vagy? a 20 év alatti lányok sokkal félénkebbek szoktak lenni, mert félnek a visszautasítástól. Ha a pasik nem csajoznának, akkor az emberek 2%-ának lenne csupán partnere. Ez van. Ha nem tetszik, mehetsz transzvesztitának 25/L
2011. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
66%
Ha többszázból ,csak egy-kettőnél van eséllyed akkor valamit nem lehet,hogy te nem csinálsz jól?
2011. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

mert az élet igazságtalan.nem jöttél eddig erre rá?


több 100 lányt leszólítasz?

2011. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

"És amikor a nő terhes lesz és kihordja a gyereket meg megszüli, akkor hol az igazság? "


Ez így van, DE! én ott leszek mellette, és segítek neki mindenben, eltartom amíg terhes, beszerzek mindent!

Azért a nő szül mert a férfi anatómiailag képtelen rá, de a nő nem képtelen arra, hogy tegyen is valamit, vagy igen?Mert én nem így vettem észre, ide is nagyon szépen tudsz írogatni, te vagy az élő példa:)

Egyébként gondoltam, hogy egyből a terhességet fogja valaki felhozni, annyira kézenfekvő, na most majd apaként én is nagyon ki fogom venni( kivenném a részem ha végre nem csak elutasítana minden nő valamiért) a gyereknevelésből, és a szülés segítéséből, de úgy látszik nem lehet, nem kell nekik? nem engedik? ki tudja...

2011. aug. 31. 18:07
 8/45 A kérdező kommentje:

17:34

Te könnyen beszélsz mert te a könnyű csoportba tartozol azok közé akiknek nem kell tennie semmit, úgy engem sem érdekelne, hogy másnak milyen rossz, mert 100x annyit tesz ugyan azért a dologért, hogy elérje mint én, ja bocs, engem érdekelne, mert én úgy tartom, hogy férfi és nő egyenrangú, és egyenlő esélyüknek kéne lennie mindenben, de ez jelenleg nem így van, én nm akarok a nőkkel szemben hátrányban lenni csak mert férfi vagyok, ez senkinek nem tűnik fel, hogy ugyan azért a dologért egy férfinek hatványozottan többet kell tennie?

2011. aug. 31. 18:19
 9/45 anonim ***** válasza:
51%
Ez valamiért így alakult ki, engem is folyamatosan ostromolnak (ez most nem önreklám akar lenni...), pedig semmit sem teszek érte. Azért is furcsa, mert állítólag több nő van, mint férfi. Egyébként az élet más területin a férfiak élveznek előnyöket... 19L
2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%

"A lányoknak ha nem pasiznak, nem csinálnak semmit akkor is lesz pasijuk, de ha én nem csajozok, nem szólítgatok le több száz lányt, meg nem hívogatom meg őket erre arra akkor nem lesz barátnőm?"

pontosan.

2011. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!