Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akarja, hogy lefogyjak, mert attól fél, hogy akkor elhagyom, nem értem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdekes nálunk ez a dolog, nem tudom másnál van e ilyen. Én egy szép lánynak tartom magam, és nem vagyok beképzelt, tényleg sokan dicsértek RÉGEN. Amióta együtt vagyok a párommal a mindennapok engem is bekebeleztek, gyermekszülés és a stressz, nagyon meghíztam. Többször is próbálkoztam fogyókúrával, de mind kudarcot vallott főleg a párom miatt. Mindig belevitt a rosszba e téren, folyton elcsábított, finomságokkal tömött. Aztán nemrég már besokalltam, hogy mindig ezt csinálja, és megkérdeztem, hogy miért teszi ezt folyton? A válasza az volt, hogy nem akarja, hogy lefogyjak, mert attól fél, hogy akkor elhagyom. nagyon mérges lettem rá, mert ez nem a kilóktól függ, hogy vele vagyok vagy sem. Elég sokat veszekedünk, mert én tűz, ő víz, de mégis jó pár éve együtt vagyunk. De akkor is :hogy lehet ennyire önző egy férfi, hogy ezt mondja?! Ez olyan, mintha azt hinni, hogy ducin nem kellenék senkinek, és vele maradnék! Nagyon megalázó, hogy így érzi, és azóta szóba se került köztünk, de nem tudom ezt a mondatát elfelejteni..


2010. nov. 4. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már ilyenről egy barátnőm révén. Őt is tömni akarta a párja, mert úgy gondolta, hogy így soha nem fogja elveszíteni. 3 év után a barátnőm otthagyta, mert nem akarta abbahagyni. Persze ez házasságban nem ilyen egyszerű, de ugye tudod, hogy ez kisajátítás és egy nagyon nagyon rossz szokás?
2010. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Véletlenül megnyomtam a válasz küldését, de annyit szerettem volna még hozzáfűzni, hogy ilyen szinten ne foglalkozz a férjeddel, és kezd el megvalósítani azt, amit szeretnél. Ha továbbra is hagyod, hogy így befolyásoljon, annak nem csak fizikai, de lelki következményei is lesznek.
2010. nov. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. én nem hiszek abban, hogy bele lehet vinni valakit a rosszba, ha nem akarja, szabad ember vagy, te döntesz - és a döntéseidért vállalnod kell a felelősséget, úgyhogy először nézz magadba...


2. a párodnak önértékelési zavarai vannak, ha maga nem tudja megoldani, keressen szakembert, mert rá fog menni a házasságotok - ismétlem, ez nem önzés, hanem kisebbrendűségi komplexus


3. az elhízásnak egészségügyi kockázatai is vannak (főleg hosszú távon), a gyereknek (főleg) és a párodnak is egészségesen van rád szüksége - ezt jobb, ha benne és magadban is tudatosítod. Ha valóban SZERET, a legjobbat akarja neked, és nem azt, hogy kövér és beteg legyél. Ha erre nem képes, az azt jelenti, hogy NEM szeret, csak birtokolni akar maximum.


4. azt mondják, akkor szeretsz valakit igazán, ha nem úgy szereted, ahogy neked jó, hanem ahogy neki jó - erre emlékeztesd a férjedet. Ha azt állítja, hogy szeret, akkor azonosuljon azzal, hogy le szeretnél fogyni és ebben kutya kötelessége támogatni akkor is, ha esetleg nem ért egyet ezzel valami miatt.


"A szeretet szabadságon alapul, nem szükségen és elvárásokon." (Osho)

2010. nov. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!