Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van olyankor ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor ha nem tudom megvédeni a barátnömet?

Figyelt kérdés
Most itt arra gondolok hogy azért az én határaim is végesek,szóval nem tudok elbirni minden sráccal,mert vannak nállam erösebbek is tudom,na mármost ha egy két ajtós szekrény kezd el nyomolni a barátnömre és még inzultálja is,akkor persze odamegyek reflexböl,de vajon mi lessz a vége,esetleg végem lessz?
2010. nov. 4. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legalább megpróbáltad megvédeni a b.nődet és majd elkisér a kórházba legalább nem gondolja majd azt hogy gyáva vagy, az a lényeg h kiállj mellette és ezt díjazni fogja ha szeret...
2010. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyesmi nem szokott gondot okozni. 70-75 kg között mozgok, de ha valakit helyre kell tenni, akkor nem számít, hogy mekkora. Nem szabad besz@rinak lenni :)

Védd meg, ami a tiéd.

2010. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen ez mindig útolag derül ki
2010. nov. 4. 09:57
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
en nem vedenem meg.nem akarok korhazba kerulni.inkabb beszelj a baratnoddel,hogy ne legyen kihivo. mivel valami oka csak lehet....
2010. nov. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De az is lehet hogy valaki átlagosan öltözik,és miért ne vennék észre az átlagos lányokat is?
2010. nov. 4. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne ha nem veretnéd össze magad? Ha inzultálják a csajt, akkor menjetek máshová. Egyetlen értelmes lány sem szereti, ha "miatta" kerül kórházba a párja. Pasik, ez nem a tyúkól, nem kell a kakasoknak verekedni, nőljetek már fel. -.-"
2010. nov. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz,csakhogy mindenhol vannak rosszemberek,nem mindig lehet kikerülni mindenkit..(amúgy is váratlanul jön)
2010. nov. 4. 10:42
 8/11 anonim ***** válasza:

Én speckó kimondottam szeretem, ha megvédenek.. az első kommentelőnek igaza van, bár nemhiszem, hogy szívesen kerülnél a kórházba súlyos sérülésekkel egy csaj miatt, csak akkor verekedj, ha szent meggyőződésed, hogy te nyersz... különben meg fogd a csajt és menjetek máshová :)


16/L

2010. nov. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
már ha ez a lehetöség fenn áll
2010. nov. 4. 12:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek aggódsz emiatt, főleg ha a barátnőd átlagos?
2010. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!