Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 év korkülönbséggel meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 év korkülönbséggel meddig működhetnek a dolgok?

Figyelt kérdés
Tehát lány 17, fiú 23. Lány ugye még kamasz, nem volt sok kapcsolata (csak 1-2), fiúnak viszont már nagyon sok volt "Casanova" hírében állt, de először fűzi szerelem valakihez- ehhez a lányhoz. Ha a fiú és a lány is elvileg szerelmes, vajon kinél nagyobb az esély, hogy elcsábul majd másnak? A lány, aki nemsokára egyetemre megy és új ismeretségeket köt, vagy a fiú, aki ezt a "vadászó" életmódot hagyta ott a lányért?
2010. nov. 4. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

az én anyám 16 volt az apám meg 25...

szal...

Sok sikert :D

2010. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 X. Maté ***** válasza:
Az egyetem krva jó dolog, én arra szavaznék, hogy a csaj egy jó kis kolis buli után lefekszik valakivel, amit elmond a barátjának, aki krva ideges lesz, közbe már rég megcsalta több csajjal. Ilyen az élet :p
2010. nov. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Máté? honnan tod hogy jó az egyetem? :d

Te látom nagyon tudsz mindent, szinte minden kérdésre van valami válaszod... -.-"

15.l

2010. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

köztem és a párom között 13 év a korkülönbség,17 voltam,mikor összejöttünk

nem tudom meddig működhet,de az elmúlt 3 évben semmilyen problémánk nem volt:) főiskolás vagyok,de ezzel sincs baj,mert együtt lakunk,és kísértés sincs,mert szerelmes vagyok a barátomba

ha a fent említett fiú tényleg szerelmes,fel tudja adni a "vadászó életmódot",de egy kívül álló,aki nem ismeri se a fiút,se a lányt,nem tudja megmondani,h mi lesz a kapcsolatukból

2010. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves Kérdező.... Semmit nem számít, hogy hány év korkülönbség van közöttetek annak a tekintetében, hogy mi lesz majd a későbbiekben, amit persze egy jós se tudna megmondani... ezt sem lehet megmondani, hogy ki csábul el hamarabb, mindkét félnél megvan az esély természetesen. Ahelyett, hogy ilyen jellegű kérdéseket boncolgatnál, másra is haszálhatnád ezt az energiát, pl. inkább arra fektetnél hangsúlyt, hogy egy párkapcsolatot (akárhány év korkülönbség, akármilyen személyiségjegyek) hogyan lehet szorosabbra fűzni, és hogy amíg tart, jó legyen.. Elsődleges szempont, hogy van e harmónia, egyetértés, szerelem.. HA ez nincs, akkor akármilyen vagy, (leendő egyetemista, macho, vagy királylány, vagy akárki), és akárhány év korkül. van, nincs értelme.. ha ezek viszont megvannak, akkor szintén nem számít a korkül., megmaradtook egymásnak :) üdv
2010. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!