Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 8 hónapja van barátom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja van barátom és nagyon szeretem.Szeretném valamivel meglepni pl:tánc vagy egyéb dolog de nem tudom melyiket válasszam, tudnátok ötleket adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mostanában elég keveset találkozunk,mert dolgozik,ha hétvégén találkozunk szeretném,hogy emlékezzen rá vagy azért mert vicces vagy azért mert túl jó volt:D


2009. jan. 7. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerűen csak átvenném a "domina" szerepet :) Mivel jobban szeretem, ha a barátom vezet az ágyban így ez önmagában is meglepi lenne :) Amúgy sztem, a tánc, egy erotikus masszázs, ilyesmik elég élvezetessé tehetik az együtlétet. De van pár társasjáték is, ami a nevetésre, a testi kapcsolatra, és a szexre tereli a figyelmet :D nekem tetszik, egyszer kipróbálnám :)
2009. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy esetleg elkezdhetnéd húzni az agyát...izgatni,egészen adig,amig már szinte könyörög érted.hiddel,odáig lesz,hogy megkell téged hódítania:)
2009. jan. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezek jó öletek..:D am egyszer játszottunk..asszem érzékek kertje.. nem tom..de csak a csókig jutottunk utána valahogy nem foglalkoztunk a játékkal csak egymással:D
2009. jan. 7. 19:57
 4/4 A kérdező kommentje:
jó, bocsánat.
2009. jan. 8. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!