Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam a tudomására,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam a tudomására, hogy kezd hanyagolni és szarul esik?

Figyelt kérdés
Sokszor veszekedtünk mostanában, és úgy érzem hanyagol, másnak ír , facebookon jelölget embereknek írogat, nekem meg alig...
2010. nov. 4. 20:10
1 2
 1/19 Moszuke ***** válasza:

hát engem is bántana ha a párom nem írogatna nekem közösségi portálokon.

nem igaz, hogy naphosszakat személyesen együtt töltünk és nem képes írni -.-"

teljesen lelkifurkám van már, hogy hol rontottam el. biztos már nem is szeret! múltkor sem lájkolt engem!! elhanyagolva érzem magam!:(

és bezzeg másoknak meg írogat! hát mi, ha ez nem hanyagolás??

2010. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jó csak te nem vagy ilyen helyzetbe mint én, hogy csak neten tudjuk tartani a kapcsolatot.. nektek biztos jó egész nap együtt vagytok stb:)
2010. nov. 4. 20:16
 3/19 anonim válasza:
Énis ebben a helyzetben voltam/vagyok, de azthiszem már csak voltam. Én megbeszéltem vele a dolgot.A haverok miatt hanyagolt de nála ez szokás,mert sokszor átkattan neki.Hát ha más lányokat jelölget meg ilyek ott már szerintem komolyabb a gond :S Kerek perec mond meg neki, hogy mi van mond neki aztis,hogy ha így folytatja akkor lelépsz. Aztán már csak a reakciót írd meg és segítek :) Pasi témában nagyon ottvagyok :D esetleg még annyi hogy mi a csillagjegye?:D sokat elárul róla nézd meg!
2010. nov. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
most egy ideig családi okok miatt nem tudunk találkozni..
2010. nov. 4. 20:17
 5/19 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és most volt egy veszekedésünk amiből még fel fel állunk..:S
2010. nov. 4. 20:18
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem akarok igazából most veszekedni vele, valami amit csinálhatnék..:S
2010. nov. 4. 20:21
 7/19 anonim válasza:
jaj,hogy fiú vagy :D bocsi ezzel kellett volna kezdened :D Háát én nem is tudom én azért lennék olyan vagy mert már nem érdekelsz vagy, mert valamivel felbosszantottál és azt akarnám hogy szenvedj. Írj még valami konkrétat hogy mi történt.
2010. nov. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Beszélj vele!
2010. nov. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Mondjuk annyi hogy írok neki nem válaszol, és látom hogy hogy másnak ír meg kérdezem spanomat neked ír? mondja igen... De nem bántottam meg semmivel, most eltünt msn-ről írtam smst nem bírja kézbesíteni:O:\
2010. nov. 4. 20:30
 10/19 anonim válasza:
Figyelj várj egy kicsit,mert lehet,hogy idő kell neki,ha nem változik akkor ennek vége,de mindenképpen kellene vele beszélned vagy mond meg haverodnak,hogy kérdezze meg vagy másszon rá milenne a reakció.
2010. nov. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!