Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy srác egyszerűen nem mer kezdeményezni de látom rajta hogy talán bejövök neki?

Figyelt kérdés

Kacsingat, mosolyog, megfogja a kezem hátam hasam de egyszerűen nem meri kimondani hogy akar e tőlem valamit!

Ti értitek a pasikat?

Más már rég ilyen esetben ha látja hogy a csajnak is bejön kezdeményez mondjuk van köztünk elég húzós korkülönbség!!:S


2010. nov. 5. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy lefogdos épp elég kezdeményezés, csak nekem komoly kapcsolatra, hanem etye-petyére.:D
2010. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dettó ugyanez a helyzetem... kezdeményezz te ;) kérdezd meg, van-e már valami programja hétvégére, és hogy te itt és itt leszel, nem lenne-e kedve veled menni :)
2010. nov. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem úgy lefogdos hanem cska egy kósza érintés..:D

csak az a baj hogy én még fiatalkorú vagyok és nagy a korkülönbség

2010. nov. 5. 11:11
 4/9 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2010. nov. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

16

41

2010. nov. 5. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
56%
SRÁC?! Ez egy felnőtt férfi basszus, egy rohadt pedofil. Ne akarj tőle semmit. Atyaúristen, hová lesz ez a világ?!
2010. nov. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Visszajelzést kap? Mert anélkül nem csoda, ha nem mer "lépni".

2. Negyvenes pasi? Egyrészt az baromi öreg neked, másrészt valami baj van vele, ha 16 évessel kezd.

2010. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

mibaj lenne? a kor csak egy szám.

hát én is mosolyogtam meg flörtöltem vele ezerrel de hát...

2010. nov. 5. 15:05
 9/9 anonim ***** válasza:

"A kor csak egy szám."

Nem, a kor az egy olyan szám, ami a születés óta eltelt éveket jelöli. Tehát ha a te korod 46, akkor legalább 46 év telt el a születésed óta. Aki 40 év elteltével 16 évesekre vadászik, az gáz.

2010. nov. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!