Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak barátkozik, vagy fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barátkozik, vagy fél kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy évfolyamtársam(fiú) mindig flegma,vagyis úgy tűnik. De rájöttem,hogy tud ő kedves is lenni.

A barátnőm aki az osztálytársam,ált.iskolában neki volt az osztálytársa.A srác nem nagyon barátkozós típus,épp,hogy van pár haverja az osztályából. Az én osztálytársaim(lányok)meg mindig bunkóznak vele,meg beszólogatnak neki.. :/ A srác mindig bámul,meg a többi lányt is az osztályomból,de mivel ők piszkálják ezért inkább elfordul mikor meglátja őket.. Minket meg mindig bámul,meg is kérdezte egyszer tőle a barátnőm,hogy miért néz?:D Nem válaszolt erre semmit,csak továbbra nézett.

Mostanában szokása,hogy hozzánk mindig sunyin odajön,és bekapcsolódik a beszélgetésbe,bár nem sokat mond,csak a lényeget.:)Mi meg nem szoktuk elzavarni..:) Ma is szemeztem vele.. Aztán mikor odajött hozzánk, akkor is nézett.. Mikor meg óra kezdődött,akkor előre beengedett.

Meg mikor a vele szembelévő az asztalnál ültünk,és azon nevettünk,hogy az osztálytársa,hogy röhög,ahogy is így a tekintetével szórakozott.XD Fura.

Mert ezt az elmúlt 1-2hétben szokta eljátszani,hogy az osztályból csak hozzánk próbál odajönni sunyin..:)


Nekem néha úgy tűnik,hogy bejövök neki :O néha meg mintha próbálna barátkozni de nem jön össze neki. Vagy csak fél kezdeményezni,vagy nem tudom.. Szerintetek?:O


2011. okt. 24. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Nem véletlenül veled beszéltem ma? :)
2011. okt. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kitudja. :D Mi a keresztneved?:) Milyen színű a szemed?:)
2011. okt. 24. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem Ádám.
2011. okt. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem ő.. XD De a kérdésemre nem kapok választ?:( XD
2011. okt. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!