Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott hagyott a mozi előtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagyott a mozi előtt. Megbocsássam neki?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete találkozgatok, lassan lehet úgy mondani, hogy járok egy sráccal. Már régebbről ismertem és most jöttünk össze, elég jó kapcsolat kezdett kialakulni köztünk.

Tegnap elmentünk moziba néhány haverjával, akiket szintén ismerek szóval nem volt gond. 18+ os horrorra akartunk beülni, azt hittük simán beengednek... a lépcső tetején derült ki, hogy ez mégsem így működik, és mindenki 18 volt kivéve engem. Nagyon zavarba jöttem és azt mondtam, hogy oké akkor én kint megvárom őket (tudom nagy hülyeség volt). Ezek után kimentem a mozi elé és küldtem neki egy smst, hogy "nem ülünk be 1 másik filmre inkább", vissza lehetett volna cserélni a jegyet. visszaírt: hát neki már nincs pénze, neharagudjak rá, és hogy menjek nyugotdan haza, sajnálja, majd bepótoljuk.

Most mit kéne tennem? Megbocsássam neki, hogy faképnél hagyott?


2010. nov. 5. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

x'D

Amúgy mondhattad volna neki egyből, h. menjünk inkább másikra .. nem? Na mindegy..

Nem tudom.. biztos tetszel neki? Mert ha igen akkor nem hiszem, h. kint hagyott vna főleg egyedül.

2010. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze ez csak az Én véleményem..
2010. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon kedveljük egymást, csak hát a srác elég tapasztalatlan minden női téren... kapcsolatok... minden téren.

Én már nem annyira és hát én is leblokkoltam egy kicsit, de úgy érzem egyértelmű lett volna, hogy kijön velem.

De ha ennyire nem férfi, akkor mit kezdjek vele?

Nagyon kedvelem, egyre jobban... de úgy érzem hogy nekem egy határozottabb férfi/pasi kell.

Most mit csináljak?

2010. nov. 5. 14:32
 4/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az írásodból már kiderült..

Keress egy határozottabb gondolkodású fiút.. mást nemtok mondani..

2010. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Fűrész 3D?:DxD
2010. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

talált. süllyedt. bevállalós csaj vagyok :)

de mit mondjak akkor neki? h ennyi volt csá.

az a gond hogy nagyon kedvelem...:S

2010. nov. 5. 14:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Én megmondanám neki hogy nagyon szarul esett, de megbocsátanék. Ha még egyszer hasonlót csinál akkor viszont, add ki az útját.
2010. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Úr isten, melyik moziba voltatok? :S

Mert a westend-be szo nèlkül beengedik a 14 éveseket is :)

boccs az offèrt

2010. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

nem mondod komolyan?:O

a mammutban voltunk, és a csaj mondta h 2 kamera figyeli őt, és ezért kirughatják az állásából...

2010. nov. 5. 19:06
 10/15 anonim válasza:

Kedden voltunk osztály mozin!


17db 14-15 éves diák + 1 tanár és 16-os filmre simán beengedtek, mondjuk itt cfsak 1-2 év különbség van!


Ha meg nem akarják kiadni akkor megveszi egy 18 év feletti oda adja a jegyet és aki kéri a jegyet ellenőrizni az már be fog engedni, mert már kifizetted :D

2010. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!