Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott hagyott a mozi előtt....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagyott a mozi előtt. Megbocsássam neki?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete találkozgatok, lassan lehet úgy mondani, hogy járok egy sráccal. Már régebbről ismertem és most jöttünk össze, elég jó kapcsolat kezdett kialakulni köztünk.

Tegnap elmentünk moziba néhány haverjával, akiket szintén ismerek szóval nem volt gond. 18+ os horrorra akartunk beülni, azt hittük simán beengednek... a lépcső tetején derült ki, hogy ez mégsem így működik, és mindenki 18 volt kivéve engem. Nagyon zavarba jöttem és azt mondtam, hogy oké akkor én kint megvárom őket (tudom nagy hülyeség volt). Ezek után kimentem a mozi elé és küldtem neki egy smst, hogy "nem ülünk be 1 másik filmre inkább", vissza lehetett volna cserélni a jegyet. visszaírt: hát neki már nincs pénze, neharagudjak rá, és hogy menjek nyugotdan haza, sajnálja, majd bepótoljuk.

Most mit kéne tennem? Megbocsássam neki, hogy faképnél hagyott?


2010. nov. 5. 14:24
1 2
 11/15 LeinaBxtchh ***** válasza:

szakíts vele. ha velem csinálna ilyet a pasim kxrvára megbosszulnám.

Leina 15/L

2010. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ez iszonyatosan nagy bunkóság volt a fiútól. Nekem is baromi szarul esne, megértelek. Ha ilyet csinált, akkor szerintem nem vagy neki elég fontos, ez nem határozottság kérdése. Ha annyira nagyon kedveled, akkor ne szakíts vele, mert valószínüleg megbánnád, de ne is hagyd szó nélkül a szitut semnmiképp. Én mindenesetre eléggé kiábrándulnék egy ilyen helyzet után...

Majd írd már meg, hogy döntöttél!

2010. nov. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

nemértem ezt a csávót.

amúgy 17 vagyok, de így sem engedtek be... KO volt ott állni.

ezek után, nem tudom hogy tudok e majd benne bízni...

ez ugye csütörtökön történt, aznap este kicsit beszéltünk msnen, és majd a meglátjuk mi lesz stílusban elköszöntünk.

azóta nem hívott, nem keresett...

szerintetek?

2010. nov. 6. 13:57
 14/15 A kérdező kommentje:
Holnap szakítok vele... :/
2010. nov. 8. 19:37
 15/15 A kérdező kommentje:

vége... ennyi volt.

köszönöm mindenkinek a válaszokat :)

2010. nov. 9. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!